Kapat8

Regisztráció dátuma: 2015. július 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 19.
Bőrprobléma: -

Axe Anarchy for Her Tusfürdő

Axe Anarchy for Her Tusfürdő
2020. október 28.

Tényleg olyan mint egy férfi tusfürdő. Én konkrétan Páromnak mentem ma tusit venni többek közt és szaglás alapján ma ezt választottam az Axe-ok közül. Neki! Itthon vettem észre a kis for her betűket. Ennek más a csomija mint itt a képen,de az Anarchy az. Remélem nem veszi észre, illetve Ő is így gondolja majd, hogy ez egy férfi tusfürdő. Ha mégis mondaná, hogy nőies, mert az írást úgysem figyeli, akkor jövök updatelni. De kétlem!

Garnier Fructis SOS Repair 10in1 Nem Kiöblítendő Hajápoló Krém

Garnier Fructis SOS Repair 10in1 Nem Kiöblítendő Hajápoló Krém
2020. július 5.

Páromtól kaptam a narancssárga Fructis Goodbye samponnal és balzsammal együtt, szóval ezek után használtam a terméket.
Nagyon jó és könnyen fésülhető lett a hajam miután megmostam megtöröltem és kifésültem. Majd rögtön rátettem ezt és akkor éreztem csak igazán, hogy mi az a könnyen fésülhetőség! Tudjátok az a típusú, amikor a fésű erőkifejtés nélkül végigcsúszik a hajban. Én már el is felejtettem, hogy van ennyire lágy vizes haj érzet is. Azóta már fésülés előtt felkenem, hogy maximálisan megkönnyítse azt.
Viszont azért adok 4 csillagot, mert szárítás után és száraz hajon alkalmazva sincs túl sok hatása, a hajvégszárazságon nem segít kellően, max.látszólag. Viszont még annyit, hogy az összetevők nagyon jók, így bízom abban, hogy hosszútávon hatni fog a szárazságra is valamit.

Wella Pro Series Repair Balzsam

Wella Pro Series Repair Balzsam
2020. július 4.

Nem túloznak akik azt írták, hogy a legjobb balzsam amivel találkoztak. Én csak azért tettem fel eladóként a fellelt külföldi készletből, mert megsajnáltam az utolsó veleményezőt, aki annyira keresi, hogy úgy látom csak ezért regisztrált, hogy ezt kiírja.:)

Visszatérve a termékre. Illata olyan hajmosástól hajmosásig és intenzíven, mintha a fodrásztól jöttem volna! Hatása olyan, amit hosszú ideje egy balzsam se adott. Nálam egy ideje, csak úgy megtapadtak a balzsamok a hajszálak felületén, legalábbis olyan érzet volt, hiába öblítettem le rendesen és erős vízsugárral. Pedig nem sajnáltam a pénzt a professzionális fodrász termékekre sem. Aztán jött ez a balzsam, ami végre teszi amit tennie kell. Már az első használat után meggyőzött, de egy hónapja használom és változatlan a véleményem.