kapibara

Regisztráció dátuma: 2015. november 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2016. január 26.

Elég érzékeny a bőröm úgyhogy kicsit megijesztett hogy annyian panaszkodnak itt pattanásokról, de nekem semmi problémát nem okozott. Szépek az összetevői, gyorsan beszívódik, nagyon jó az ára, meg vagyok vele elégedve, újravevős. :)
(Olyannak nem nagyon ajánlom aki valami erősen hidratáló krémet keres, ez meglehetősen könnyű.)

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel
2016. január 26.

Érdekes hogy ilyen sokan utálják az illatát, nekem kifejezetten bejön :D (de egyébként hamar elillan), az állagát is szeretem, a fedése tényleg nem erős de nekem pont ennyire van szükségem. Semmilyen pattanást, érzékenységet nem okozott ami nálam borzasztóan nagy szó, minden kencétől kipattogok. Nagyon könnyű, meg is feledkezik az ember arról hogy viseli, és természetes hatást kelt. Remélem csinálnak majd sötétebb árnyalatokat is mert ha egy picit is lebarnulok, ez már sápasztani fog.

Dove Repair Therapy Intense Repair Sampon

Dove Repair Therapy Intense Repair Sampon
2016. január 26.

Nem vált be...Ha nem az lenne ráírva hogy sérült hajra akkor 3 csillagot is levonnék, így csak egyet, mert végülis egy durván tönkrement hajon el tudom képzelni hogy jól működik.
Az én hajam most elég jó állapotban van, csak azért vettem meg ezt a sampont mert valami kíméleteset kerestem. Egy ideig meg is voltam vele elégedve mert nem szárít, nem viszket tőle a fejbőr. Huzamosabb idő után viszont piszkosul elnehezíti a hajat, hamar zsírosodik tőle, szinte képtelenség vele normálisan megtisztítani (olyan kb mintha egy balzsamot próbálnál habzásra bírni), borzasztóan megnehezíti a formázást is, valahogy olyan lapos és loboncos lett tőle a hajam, akármit próbáltam csinálni vele.