Karina94

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Dr. Organic Nappali Krém Természetes Holt-Tengeri Ásványokkal

Dr. Organic Nappali Krém Természetes Holt-Tengeri Ásványokkal
2020. január 15.

Nagyon szerettem ezt a krémet! Kevert, inkább zsíros bőröm van, és igaz elsőre nehéznek érződik felkenéskor, de gyorsan beszivódik, és esküszöm egész nap matt maradt az arcom. Döbbenet volt. Nekem tetszik az illata is, kicsit fanyar de abszolút tengeri só illatú. Kár, hogy nem fényvédős.

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém
2018. június 28.

Szintén KM csomagból van meg.
Most fog elfogyni. A krém maga nem rossz, semmi fantasztikus új hatás, de nem rossz a bőröm tőle, beszívodik és reggel sincs zsíros hatás.
De a kiszerelése valami döbbenetesen utálatra méltó, mikor még tele volt kifolyott a tubusból míg nem tettem vissza a kupakot, és kentem a krémet az arcomra. Most h szinte üres, megtört a tubus, így ha kinyomok egy kis krémet, most oldalt is kifolyik.... Ráadásul mindig olyan fura szaga lett a tenyeremnek ettől a fémes anyagtól...
A csomagolás miatt csak 3 csillag.

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2018. június 23.

Alapból sötétszőke hajamat egy hónap alatt szép fokozatosan kivilágosította. Inkább 4-5 mint 2-3 napot hagytam egy-egy használat között, nehogy nagyon roncsolja a hajat.
Persze nekem is szárítja, de nem drasztikusan, bár lehet azért mert még haj olajjal mindig megtámogatom a végeredményt.
Az eddigi töredezett hajvégeim persze nem lettek szebbek ettől a cucctól, de ezenkívül nem történt más tragédia.
Azért vmi mélyápoló hajbalzsam vagy hajpakolás szerintem erősen ajánlott, úgy tuti!!