Karinaa7

Regisztráció dátuma: 2017. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Remington WDF4840 Női Borotva

Remington WDF4840 Női Borotva
2020. március 5.

Már régóta szemezgettem vele, de most végre le volt akciózva így megvettem. A hosszabb szőrszállakat tökéletesen leszedi, de viszont a kisebbeket nem, így nyáron nem biztos, hogy lesz egyáltalán használva... A hangja az szörnyű, de viszont az akkumulátora nagyon jó.

Helia-D Botanic Concept Tápláló, Hidratáló Kézkrém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Tápláló, Hidratáló Kézkrém Tokaji Bor Kivonattal
2019. február 23.

Ha csak simán láttam volna a boltban, akkor az árából kiindulva nem vettem volna meg. Nincs kiszáradva a kezem, ezért nagyot nem kell alkotnia, de azért jól "szinten tartja". Az illata nagyon tetszik, nekem nem erős. Gyakran használni vagy egyszerre többet használni belőle nem jó, mert elkezd kis csomókba összeállni és lejönni. Ezt leszámítva nekem nagyon tetszik, már megvettem belőle az ajándék csomagot, amiben benne van a kézkrém is így nem fogyok ki belőle egy ideig. :)

Neutrogena Pink Grapefruit Facial Wash

Neutrogena Pink Grapefruit Facial Wash
2019. január 25.

Az illata valami fantasztikus szerintem. Én Luna Fofoval használom minden nap, így nagyon jól tisztít. Tényleg szárítja a bőrt, de ezt én csak akkor veszem észre, ha nem használok utána hidratálót. Nekem nagyon tetszik, remélem miután elhasználtam is ezt fogom mondani.