Best of Beauty 2019

Karola21

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2018. július 7.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel. Nagyon régóta harcolok a pattanásokkal és a Paula’s Choice és a TO termékekkel sikerült helyrerakni a borzasztóan pattanásos arcom. Ez az azelain savas krém pedig csodákat művel a pattanásokkal, így az esti rutinom részévé vált. Nagyon szépen beszívja a bőröm és kicsit olyan blur hatást is kelt. Mivel én este használom, nem kenek fölé sminket, így smink alatt viselve nincsenek tapasztalataim. Nagyon ajánlom ezt a terméket minden pattanásos sorstársamnak. Ez egy csodakence! :)

Sephora Total Purify & Cleanse Gel

Sephora Total Purify & Cleanse Gel
2018. július 7.

Nagyon jó kis arclemosó, jó áron. Szépen tisztítja a bőrt, az én zsíros bőrömre is kiváló, összehúzza a pórusokat is. Használatkor kevés is elég belőle, mert szépen habzik. Nekem bevált, mindenkinek ajánlom, aki csak hozzá tud jutni Sephoraban. Kár, hogy Magyarországon nem lehet megvásárolni, én a romániai Sephorában vettem.

Urban Decay Original Eyeshadow Primer Potion

Urban Decay Original Eyeshadow Primer Potion
2018. július 7.

Bár sokan dícsérik ezt a terméket, nekem mégsem vált a kedvencemmé. Én alapozót hasznalok a szemhéjamra is, így ha ezt a terméket az alapozóm fölé kenem, csomókban összeáll és nem tudom szépen elkenni. Így a szemhéjpúdert sem tudom szépen eldolgozni rajta. Ajándékba kaptam rendelés mellé, én viszont biztos nem adnék ennyi pénzt érte, bár szeretem a jó minőségű termékeket, de szerintem ez nem ér meg ennyit. A sima alapozó is ugyanezt teszi, mint ez a termék.