Karolina232

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 24.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 24.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2016. augusztus 24.

Annyi jót hallottam erről a fésűről, hogy már-már késztetést éreztem hogy beszerezzek egyet :D és nem bántam meg! Minden tekintetben felülmúlta azt amit egy fésűtől vártam. Gubancos hajamat pár pillanat alatt kitudom vele fésülni, még vizesen is. Kialakítása miatt pont kézre esik, és kevés helyet foglal, és a hajszálakat is remekül szétválasztja, miután átfésülöm vele a hajam sokkal dúsabbnak hat. Ez egy apró kis csoda, nagyon sok mindenben megkönnyíti a hajam életét! Természetesen 5 csillag!

aussie Miracle Recharge Lusciuous Long Hajkondícionáló Spray

aussie Miracle Recharge Lusciuous Long Hajkondícionáló Spray
2016. augusztus 24.

Hajmosás után szoktam belőle pár fújásnyit fújni a hajamra ha nagyon gubancos és valóban könnyebb kifésülni. Csodát nem várok tőle, mivel ezek a hajsprayk nem sok ápolásra képesek, de amit ígér azt be is tartja.

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair BB Hajvégápoló Balzsam

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair BB Hajvégápoló Balzsam
2016. augusztus 24.

Nem szoktam krémes textúrájú hajápolókat használni, de gondoltam egy próbát megér, ezért mikor akciós volt beszereztem belőle egyet. Tulajdonképpen teszi a dolgát, finom az illata, hidratál de csak ideig-óráig. Másnapra a hajam újra szárazzá válik, ezért elég sűrűn kell kenegetni hogy tartós legyen. Nem rossz termék de nem hiszem, hogy újra fogom venni.