KarVivien

Regisztráció dátuma: 2020. január 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. január 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál

Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál
2020. február 23.

Nekem csak pozitív tapasztalatom van ezzel a termékkel.
Az én spirálom pont annyi festéket szed fel, amennyit elvárom, nem ragad, nem csomósodik. Többen is megkérdezték már, hogy műszempillát hordok, de nem, ezt a terméket használom. Számos spirált próbáltam, de ebben az árkategóriában az egyik legjobb, ráadásul nem irritálja a szememet sem, pedig a legtöbb avonos termék igen. Ha nagyon kukacoskodnik szeretnék, akkor 4-5 óra után picit potyog, de ez legyen a legnagyobb baja.
Könnyen lemosható, így nem szükséges nyúzni a szemet sem.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2020. január 12.

Nagyon szeretem a terméket, de csak felbontás 2. hetétől (minimum). Addig viszont annyira híg, hogy csak nagyobb bajt okozok vele, mint szép eredményt. Egy picit kevesebb festék felvételével még jobb lehetne, túl sokat vesz fel egyszerre, így a sok termék "visszakenése" csak gyorsít a beszáradáson, amire alapvetően várok, de tényleges használat során már begyorsul ez a folyamat. 2-3 hónapig tudom használni, amiből majdnem 1 hónap csak várakozás.
Akciósan megveszem, de teljes áron kizárt.

L'Oreal Paris Unlimited Mascara

L'Oreal Paris Unlimited Mascara
2020. január 12.

Ennek a terméknek nagyobb volt a füstje, mint a lángja! Számtalan yutuber/blogger reklám után gondoltam megveszem akciósan. Az első használat után tovább is adtam a nővéremnek.