Kata lizator

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Yamuna Ásványi Alapozó

Yamuna Ásványi Alapozó
2018. július 18.

Nagyon szeretem! Már nem használok rendes, folyékony alapozót, mert ezzel is baba bőrt tudok magamnak készíteni. Nagyon jó, hogy lélegzik a bőröm alatta. Igaz, hogy fényvédőre kenem... de azt meg ugye muszáj használni. Eddig két árnyalatot kevertem: a porcelánt és a hamvas bézst. (Fehér bőrű vagyok), de most kifogyott a hamvas bézsem, és vettem utánpótlást, és azt tapasztaltam, hogy az új hamvas bézs sárgásabb színű lett. (2 év telt el a két vétel között) amúgy nem gobd, mert így is tudom használni, de az előző jobban passzolt. Egyébként én is nagy, szintetikus ecsettel viszem fel (rossman saját márkás pirosító ecset), eddig ezzel vált be a legeslegjobban. Illetve mostanában nem keverem porcelánnal az árnyalatot, mert épp fizikai fényvédőt használok, ami erősen fehérít, így viszont kiegyensúlyozom a fehérséget.

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++
2018. július 15.

Sajnos ezt újra kell kenni, különben az ember beszeplősödik nap végére. :-) Pedig elég nagy mennyiségben használtam a bőrömre. Szóval ha el akarom kerülni az újrakenést, akkor másik fényvédővel kell kombinálnom, ami fizikai... ami viszont engem kissé szárít. Szóval újra nem fogom venni, az ára miatt, de úgy gondolom, hogy akkora a teljesítménye mint egy átlagos, csak kémiai fényvédőnek.
Én a Skinfood watery sun gel-jével szoktam kombinálni, és erre sminkelek. Így működik a dolog.

Biomed Csipkebogyó Krém

Biomed Csipkebogyó Krém
2018. július 15.

1 hónap alatt suttyomban kiszárította az arcomat. Reggeli és esti krémként használtam a normál bőrömre. Úgyhogy arcra nem való. :-) Viszont gyantázás után kiváló a hónaljamra!