Kata lizator

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Imperity After Color Acid Technique Maintainer Shampoo

Imperity After Color Acid Technique Maintainer Shampoo
2020. december 31.

Ez életem samponja. Tökéletes. A hajam szőkítve lett és keratinos hajfeltöltésben részesül időnként. Fantasztikusan meghosszabbítja a keratin hatását a hajban, és persze a színező színét is. Már 1 éve használom, és nagyon működik a hajamon. Csodás, de tényleg. Jó minőségű hajat csinál.
Ja igen, nem tudom, tudtátok-e, de a keratinos hajkezelés hatásának idejét úgy lehet kimaxolni, ha az ember kiiktetja a samponjából, hajformázóiból a nátrium-kloridot (konyhasót). Nem szükséges ez az összetevő pl egy samponba, de az olcsókba beleteszik, mint térkitöltőt. De ez rosszabb, mint a rettegett szulfátok, mert az ideiglenes keratin kötéseket elkezdi felbontani. Nekem a keratinos hajfeltöltés még mindig érezhető volt a hajamon 6 hónap után is.
Na, szóval nagyon bejött.

Cocochoco Keratin Therapy

Cocochoco Keratin Therapy
2020. december 29.

Függő lettem. Első alkalommal fodrász csinálta meg nekem. Nagyon egészséges, puha hajam lett, pedig leszívatott szőke. Most, 6 hónap elteltével én csináltam meg magamnak. Most végeztem. Hát, megint álomhaj. Nem azért csináltam újra, mert 6 hónap után kiment volna a hajamból, mert még így is fényévekkel jobb volt a hajam, mint hajfeltöltés előtt... Hanem csak úgy, hogy újra megerősítsem a hatását, visszatöltsem a kiesett keratint. 😊
Ez a termék tette lehetővé, hogy szőke is maradjak (régebben is leszőkítettem a hajam, de a minősége miatt mindig vagy visszafestettem barnára, vagy/és levágtam). Na, most hosszú szőke hajam van és tök jól nézek ki. 😄

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]
2020. augusztus 15.

Egy vizes, nagyon elegáns formulájú krém. Álom használni. Viszont egy idő után elkezd leperegni a bőrről. Gondolom azért, mert nincs benne olaj. Illetve nem szereti az alárétegzést, főleg, ha zsírosabb krémeket kenek alá.

Update: Hagy fehér réteget.