Regisztráció dátuma: 2017. május 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. május 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2019. május 29.

Sokat álltam a drogériában, mire eldöntöttem, hogy megveszem a terméket. Nem is bántam meg. Nem emlékszem melyik árnyalatot vettem, mert azóta sógornőmnek is kölcsönadtam, aki egyből beleszeretett :D Szerencsére a JOY-napokon volt hozzá kupon, így kettőt is tudtam venni, egy sötétebb barna árnyalatot és a medium brown árnyalatot.
Előfordul, hogy elfeledkezem róla, fenn marad 3-4 órákat, de az a tapasztalatom, hogy tartósság szempontjából teljesen mindegy a bőrömnek, hogy 30 percet, vagy 3 órát van fent. 3 nap után kezd el lekopni, akkor egy picit rásegítek szemöldökszínezővel.
Az ecsetet nem szeretem, ami hozzá van, nekem túl vastag, nem tudok vele szépen dolgozni, de van hozzá külön szemöldökecsetem, amivel szépen meg tudom rajzolni vele a szemöldököm.

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10
2019. május 29.

Pixiboxban jutottam hozzá a termékhez, a színe pont passzol a bőrszínemhez. Tökéletesen fed, nagyon könnyű vele dolgozni. szerintem az állaga is jó. Drágának találom, ezért nem venném meg, amúgysem használok korrektort, de ezt már elhasználom, ha úgyis megvan :)

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex
2019. május 29.

Nem használtam még soha Estée Lauder terméket, egy 5ml-es mini termékhez jutottam hozzá. Szuper termék, nagyon tetszik. Nappal a korrektorba keverve viselem. Elégedett vagyok a termékkel, nyilván 3 használat után csodát nem tesz, de kellőképpen hidratál. Az ára miatt biztosan nem vennék, úgy vélem, hogy vannak olcsóbb krémek is, ugyanezzel a hatással.