kata93

Regisztráció dátuma: 2015. április 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2018. október 7.

Nem is tudom mit írjak. Legalább egy éve használtam már és ár érték arányban a legjobbnak találtam. Csak az illatával nem voltam kibékülve de mondom ennyi még belefér. Aztán úgy két hónapja azt vettem észre hogy kb a flakon felénél olyan mintha semmi hatása nem lenne. Ugyan úgy felrázom. Érzem is hogy van benne és semmi hatás. Tök fura és elég idegesítő. Szóval vissza tértem a batiste száraz samponjához.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2018. május 21.

A La Roche Posay Effaclar arctisztito helyett vettem, mert az éppen nem volt. Nekem az volt eddig AZ ARCTISZTITÓ viszont ez ugyan abban az árban ugyan azt tudja. Egy ponttal többet, mert ez nem szatír az effaclar azért hajlamos ra. Egyértelműen csodaszer kategória mind a kettő.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2018. május 21.

Mint a Biodermától megszokhattam ez is mindent betart amit ígér. Semmiképpen nem pénz kidobás amit rá költök. Viszont ha kicsit olcsóbb alternatívát keresek akkor a Garnier micellás vizét használom. Ez utóbbi ár érték arányban verhetetlen számomra, viszont nem tud ugyan annyit azért mint ez a Bioderma. Lényeg a lényeg aki megveszi az nem jár rosszul, viszont nem túl olcsó, ezzel számolni kell.