Kataaaaa

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Vichy Complete Action Terhességi Csíkok és Stírák Elleni Krém

Vichy Complete Action Terhességi Csíkok és Stírák Elleni Krém
2019. március 31.

Bár tudom, hogy genetika is a striásodás, DE teljesen natúr és nekem hatott, és használni is fogom továbbra is. Most vagyok a 9. hónapban, eddig ahol használom szép a bőrőm és nagyon kellemesen hidratált érzésre 12 óra múltán is.

Lactofeel Hüvelygél

Lactofeel Hüvelygél
2019. március 31.

Ha kicsit erősebb a fertőzés, ahol esestleg megjelent hámsérülés ott csíp, méghozzá 2-3 este is akár (de ez estéről estére múlik)! Viszont, ha minden este használod egy hétig kb, akkor minden tünet elmúlik. Én felét szoktam csak este feltenni, így 2 napra elég egy tubus, ne várd, hogy 1 nap alatt gyógyítson, szépen lassan jössz rendbe tőle. Mégegyszer mondom a csípés előfordulhat, én nagyjából ebből tudom, hogy mekkora a baj éppen.

Hasonló termékek nekem nem hoztak ilyen jó eredményt, és nem utolsó szempontból ez nem konkrét antibiotikum, nem kinyírja a dolgokat, hanem helyreállítja az egyensúlyt és ezáltal gyógyulsz meg.

Kérastase Protocole Discipline

Kérastase Protocole Discipline
2017. március 5.

IMÁDOM! A legjobb pakoló, amit valaha is használtam. A vattacukros hajból kezelhető, sőt szépen ápolt hajkoronát varázsol. Könnyű tőle a kifésülés, a haj nem gubancolódik. Ez szerintem tényleg csodaszer.