Katakirálylány

Regisztráció dátuma: 2012. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Neutrogena Deep Moisture Sensitive Testápoló

Neutrogena Deep Moisture Sensitive Testápoló
2013. augusztus 13.

Nagyon szuper testápoló, tényleg ápol. Esti zuhanyzás után kenem be a bőröm és olyan pihe-puha lesz:) Hosszú távon is selymes marad tőle, szépen beszívódik. Pluszpont, hogy illatanyagmentes. Nekem ez is szempont volt amikor megvettem, nem a testápolómtól várom el hogy csudijó illatfelhőt varázsoljon körém. Bár eredetileg a hugomnak szántam, ekcémás-problémás bőre van, gondoltam ez elég natúr és biztos jó lesz, de nem, nagyon nem volt jó neki (csak még jobban viszketett) így maradt meg nekem. Az én bőröm hamar kiszárad, kissé érzékeny és erre tökéletes. Bátran ajánlom mindenkinek, aki egy ápoló krémet keres:)

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó
2013. március 15.

Háát...ahogy látom az illata sokakat meggyőzött, engem viszont kifejezetten taszít. Az állaga elsőre nagyon fura volt nekem, de lemosás után tényleg tisztít és frissnek érzem a bőröm tőle. Más pozitív tulajdonságát nem vettem észre, ezért nem is vettem újra. Örültem, hogy elfogyott.

Avon Solutions Hydra Beyond Hidratáló Arctisztító

Avon Solutions Hydra Beyond Hidratáló Arctisztító
2013. március 15.

Nagyon szeretem, jól tisztít és frissít is. A sminket is jól lehozza, bár nem tökéletesen. Télen kissé húzódik a bőröm tőle, de ez még mindig semmi sok eddigi arctisztítómhoz képest. Nagyon kevés elég belőle és sűrű krémes állagú, jól habzik. Ajánlom akinek vegyes/normál bőre van.