Katalin0425

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Mr. Frosty Hóemberes Habfürdő Fűszeres Almaillattal

Avon Mr. Frosty Hóemberes Habfürdő Fűszeres Almaillattal
2015. október 21.

Nekem nagyon tetszik. Az illata kellemes, bár tényleg kicsit Jägermeister beütése van. A habzással nincs gond, mert én tusolni szoktam. A tubus pedig irtó cuki. Habfürdő mániás vagyok, szeretek mindig mással tusolni.. és mivel jönnek a téliesebb idők lassan, ez tökéletes választás volt számomra. A Mrs. Frosty nem tetszik annyira. :D

Avon Magic Effects Matt Hatású Körömlakk

Avon Magic Effects Matt Hatású Körömlakk
2015. október 21.

A violetta színt rendeltem, és szerelmes lettem.. irtó gyorsan szárad.. szépen fed már egy rétegben is.. az árával is meg vagyok elégedve, a színét pedig imádom. :) A gyors száradást tényleg kiemelném.. az Avon többi körömlakkjáról ez nem mondható el, azok közül, amelyekkel dolgom volt, de ebben kellemeset csalódtam. Én nem nagyon bírom ki, ha sokáig nem nyúlhatok semmihez.. így mindig minden foltos lett, vagy le is jött a körmömről. Ez egy csoda! 5 csillag!

Avon True Nail Experts 5 az 1-ben Körömápoló

Avon True Nail Experts 5 az 1-ben Körömápoló
2015. október 21.

Az októberi katalógusból rendeltem.. eddig semmi rossz dolgot nem tudok róla mondani. Már muszáj volt beszereznem egyet, mert a körmöm könnyen letörik/beszakad.. borzalmas.. remélem ennek a terméknek a használata javulást hoz! :) Megy az 5 csillag! :)