Katalin15

Regisztráció dátuma: 2014. június 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. június 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Herbária Solar Naptej SPF30

Herbária Solar Naptej SPF30
2017. július 16.

Az itteni velemenyek miatt esett a valasztasom erre s termekre. A borom erzekenyebb teruletein fajdalmas kelesek vagy nem tudom mik keletkeztek a termektol. Nekem meg pattanasom srm igazan volt de ettol a termektol vmi borzasztoan nezek ki mar tobb mint egy hete. Soha semmilyen problemam meg nem volt kozmetikai termekkel. Ez volt az,elso keseru megtapasztalas. Nem ajanlom. Kicsit sem. Sajnalom hogy nincs minusz ertekeles. 😤

Jacomo Silences

Jacomo Silences
2014. augusztus 21.

Szerettem volna egy zöld parfümöt, de rajtam sajnos ázott kutyaszaga van, de komolyan, szörnyű. Viszont a nővéremen nagyon kellemes illata lett, így neki ajándékoztam és szerette, sőt kifejezetten egy elegáns, irodai illat bontakozott ki rajta. Pedig szertettem volna szeretni. A tartósságával nem volt gond, alig tudtam lemosni. :) egyébként szép illat, de ki kell próbálni vétel előtt. Az ára nagyon kedvező.

Laura Biagiotti Roma

Laura Biagiotti Roma
2014. augusztus 21.

Nagyon szeretem,évek óta az első számú parfümöm. Szinte beleolvad a bőrömbe és egész nap körülleng ez a különleges illat, de csöppet sem tolakodóan. Mindenkin kicsit más arcát mutatja, a nővéremen is kellemes volt , de valahogyan nem volt az igazi. Rajta inkább fanyarabb volt, rajtam pedig bár az ánizs és citrusfélék is érződnek dominál a vanília, de mégsem túlzóan édes, mint a mostani parfümök többsége hanem tökéletesen egészíti ki egymást az édes és citrusos illat. Szeretem.