katamasni

Regisztráció dátuma: 2016. február 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 15.
Bőrprobléma: -

Isana Hair Professional Regeneráló Sampon

Isana Hair Professional Regeneráló Sampon
2016. december 13.

Az itteni pozitív vélemények alapján vásároltam meg, és egyáltalán nem csalódtam benne. Ár-érték arányban szuper. Előtte soha nem hasznàltam Isana terméket, és bevallom őszintén nem hittem volna, hogy valaha is fogok... Tetszik, hogy kevés is elég belőle, könnyen habzik. A hajmosást nekem heti 1 alkalomra redukálta, és kevésbé hullik a hajam, mint korábban. A hajam fényes és puha tőle, picit mintha dúsítana is. Biztosan újra fogom venni.

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rózsaolaj Sampon

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rózsaolaj Sampon
2016. december 13.

Pixibox-ból ismertem meg, azóta 2x vásároltam meg a teljes kiszerelésű sampont. Én inkább nyáron használom, az illata és a hatása csodás. Puha lesz tőle a hajam, viszont -1 csillag, mert a hajam zsírosodásával nem tudott mit kezdeni.

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rózsaolaj Pakolás Hajra és Fejbőrre

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rózsaolaj Pakolás Hajra és Fejbőrre
2016. december 13.

Egyszerűen imádom! Használtam a samponjával együtt is, most csak magában hajszárítás előtt -és csak a hajvégeken-. Így is, úgy is szuper! Balzsamot mióta ezt megvettem egyáltalán nem használok. Az illata csodás, hajszárítás után is érezhető. A hajvégek finom puhák és ápoltak lesznek tőle. Jól adagolható, sokáig kitart egy üveg. Már többször újravásároltam és fogom is a jövőben.