Katazsina

Regisztráció dátuma: 2020. február 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. február 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP
2021. május 4.

Aki nem szereti az erős illatokat (mint én) az messziről kerülje el! Már 1 apró fújás borzasztóan facsarja az orromat , megfájdul tőle a fejem . Intenzív , vibráló , férfias, lemoshatatlan illat , nekem is macskapisi ugrik be rögtön - nem tudom mi lehet az az összetevő ami számomra ennyire visszataszító :( Rengetegen rajonganak érte, próbáltam rájönni az okára, de nem sikerült . Azért adok 2 csillagot, mert borzasztó tartós, ha lemosom akkor is érzem a bőrömön.

Trussardi Donna

Trussardi Donna
2021. május 4.

Szerelem illat, most ismertem meg 2 hete és máris úton van az 50 ml kiszerelés (pedig inkább fújósokat vagy üveges maradékokat szoktam venni, nagyobb kiszereléseket nem - de Donnából kell az üveg!).
Kifújáskor édeskés citromtorta, ez pár percig tart, utána jönnek elő a virágos jegyek. Finom, nőies, nem tolakodó, nem harsány , édeskés, de van benne egy friss jegy is. Semmi szúrós, vagy mű nincs benne. Sajnos nem annyira nagyon tartós, és nem túl nagy a szilázsa szerintem, többször kell fújni, de így is jár neki az 5 csillag, ha lehetne 100 csillagot is adnék :D

Kenzo Amour

Kenzo Amour
2020. augusztus 18.

Már egy ideje tart nálam az ámokfutás, próbálom meglelni az Igazit, rengeteg parfümről olvastam már végig a kommenteket és lelkesen rohantam illatolni. Rosszabb esetben annyira biztos voltam a kiszemeltben, hogy fújósokat szereztem belőle :D Általában nem nyúltam nagyon mellé (talán 2x), de mindig volt valami DE. Amikor megérkezett az Amour fújós, félve illatoltam bele a kupakba.. Első benyomás viszont pozitív volt, így fújtam belőle a csuklómra. Onnantól kezdve az orrom rátapadt a csuklómra, és így maradt egész este :D Számomra telitalálat. Igaz, most nyáron nem ideális mert ahhoz túl édes, de őszre-télre megvan az illatom !