kate.black888

Regisztráció dátuma: 2013. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Lioele Bubi Bubi Szempillaspirál

Lioele Bubi Bubi Szempillaspirál
2015. február 2.

Én is a Dancing Bluet választottam Hihetetlenül tartós, lerobbanthatatlan, meg is gyűlik vele a bajom lemosásnál, de ezért még nem vonnék le csillagot, elvégre vízálló. Viszont nekem összetapasztja a pilláim, amit mondjuk kis pepecseléssel el tudok kerülni, illetve a fekete pilláimon csak ha úgy esik rá a fény akkor látszik, hogy kék, pedig a kefén valami brutálisan gyönyörű kék színe van. Ezek ellenére nagyon szeretem, és szívesen használom, és az ára is nagyon baráti volt, és még hosszít is, de nem csodaszer.

The Body Shop Chocomania Testvaj

The Body Shop Chocomania Testvaj
2014. június 13.

Sajnos csak egy kis kiszerelésűm volt, de mindenképp be fogom szerezni nagyban, mert imádtam. Az illata isteni, sokáig érződik, kevés kell belőle, puha lesz tőle a bőröm. Egyedül az íze az ami nem tetszett, de legalább így nem akarom megenni. Kicsit nehezen szívódik fel, és addig enyhén zsíros érzetű, így nyárra tuti sok lenne, úgyhogy az újra vétellel megvárom majd az őszi/téli időszakot.
Update:
Végül nem vettem újra, mert elkezdtem összetevő alapján válogatni a ápolószereimet, és ez nem felelt meg. Nem rég újra találkoztam vele és már az illata sem tetszik így levontam 2 csillagot.

The Body Shop Sheavajas Testradír

The Body Shop Sheavajas Testradír
2014. június 13.

Hát nem tudom... Egyetlen pozitívumot tudok felhozni mellette, az pedig a hidratáló képessége. Tényleg remekül hidratálja a bőrt, de számomra ennyi. A szemcséi igaz, hogy nagyon finoman radíroznának, ha lenne belőlük elég a termékben. vagy nem is igazán az a baj hogy kevés, inkább az, hogy nagyon hamar szétolvadnak, így pedig nem igazán radíroz. Az illata meg... Ha valaki szagolt már 100%-os finomítatlan shea vajat, az tudja hogy nincs kellemes illata, de ehhez még csak nem is hasonlítható. Úgy vagyok vele, hogy hamár belenyomtak annyi parfümöt, hogy elnyomják a sheát (jó valószínű, hogy finomítottat használtak, az meg igazából hatás tekintetében = a 0-val), akkor miért férfi illatot csináltak belőle?! Apukámnak volt évekig hasonló illatú dezodora xD

1 smink