Katei

Regisztráció dátuma: 2017. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2019. június 10.

Egy tubussal a hosszú hajamra csak kétszer volt elég, DE(!) nagyon megvagyok vele elégedve. Alapvetően a hajamnak erős szerkezete van és vigyázok is rá, így ez a termék sem roncsolta. Főleg azért, mert a két használat között eltelt körülbelül egy hónap. Itt olvastam, hogy sok felhasználónak ártott, így inkább biztosra mentem. Használtam rá,-illetve alapvetően is-pakolást, illetve olajokat. Magába azért nem merném, még akkor is ha erős a hajad.
Leginkább napfényben látszik meg a hatása. Először a vállamtól lejjebb vittem fel és fésűvel átmentem rajta, nehogy legyen egy csík a hajamban. A második alkalommal már feljebb vittem és azt is eldolgoztam. Nagyon szép átmenet lett a hajamban, ha a rásüt a nap, konkrétan, mintha arany lenne, úgy fénylik.
Újra szerettem volna venni, de megtudtam, hogy már nem gyártják. Pedig szerettem volna kiülni vele a napra, hogy megnézzem mit tud még. A hajam színével még nem vagyok megelégedve, így valami alternatíva után kell nézzek, SAJNOS.
Az egy pontot azt azért vonnám le, mert nekem, mint hosszabb és dús hajjal rendelkező egyénnek, egyrészt nem sokszor elég, másrészt az ára sem kevés ehhez mérve. Illetve, mint minden hajvilágosító vagy szőkítő;szárít. Bár nekem így nem, a használt termékek mellett, de magába azért ne próbáljuk ki, főleg amennyiben gyengébb a hajunk minősége.

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre
2017. július 3.

A nap végén mindig ezzel szoktam átmosni az arcom és elképedve szoktam nézni a vatta korongomat,hogy mennyi minden lejött ami egy sima vizes koronggal nem jön le.A pattanásaimra pedig főképp hasznos.
3-ára veszem majd újra :)

Garnier Pure Active Exfobrusher

Garnier Pure Active Exfobrusher
2017. július 3.

Maga termék szuper és jól működik a kefével,mert nekem alapból zsíros és pattanásos arcom van,így szépen megtisztítja és utána nincs az a zsíros bőr érzete.