Kathy

Regisztráció dátuma: 2015. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Infinite Moment

Avon Infinite Moment
2015. augusztus 26.

Tartóssága úgy nulla, ahogy van. Befújtam a bőröm, a ruhám és tartott néhány percig, és mindegy volt a mennyiség! Illat? Mint egy citrusos WC illatosító :-D Kifejezetten büdös citromos- alkoholos illat. Én az édesebb virágos, vaníliás illatokat kedvelem és a leírás szerinti összetétel alapján ennek annak kellene lennie!. Teljesen más volt az illatminta, mint amit az üvegben aztán kaptam! Ebben egy dekányi vanília, ibolya, jázmin nincs, viszont tömény fanyar citrusosság és iszonyat alkohol szag igen! Mikor magamra fújtam, olyan erős alkohol szag csapott meg, hogy arra gondoltam, ezt más megérzi, nem mosom le magamról, hogy piáltam :-D Ez egy kifejezetten friss, és nem édes illat! A 2 csillag az üvegért jár, mert a csomagolás nagyon szép, izléses. Gyakorlatilag a szép üveg elad egy pocsék kölnit :-P

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2015. augusztus 26.

Igazi műalkotás ez az illat! Édes, mégsem tolakodó. Vaniliás illat érződik rajtam egész nap rendkivül finom egyvelegben egy kis enyhe gyümölcsöséggel. Nagyon tartós illat még a melegben is :) Akármikor akármilyen alkalomra tökéletes! Kevés Avonos illat az, amelyikkel szerelem született, de ez az lett :-)

Avon Mesmerize Black for Her Kölni

Avon Mesmerize Black for Her Kölni
2015. július 31.

Katalógusban illatoltam először, ott elvarázsolt, így megrendeltem. Hát nekem a valóságban nem jött be! Totál más van az üvegben, mint a katalógus illata! Alkoholos nagyon erősen, és fura, már már szaga van, legalábbis rajtam, és órákig érezni egy visszamaradó furcsa valamit, mivel az eredeti "illat" hamar elillan. Szóval az én bőrömmel nem szeretik egymást, pedig a katalógusban megszaglászva nagyon tetszett, de a valóságban egy olcsó és erős alkoholos "illat" érezhető, semmi bujaság, semmi varázs, semmi keleti mesevilág :-P Az üveg viszont nagyon tetszetős, ezért kap 2 csillagot :-) Meg persze, attól, hogy az én bőrömmel nem esett szerelembe, még másnak lehet egy mennyei illat :-)