katinka.nb

Regisztráció dátuma: 2020. november 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. november 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Mizon Good Bye Blemish Bőrnyugtató Tapasz

Mizon Good Bye Blemish Bőrnyugtató Tapasz
2024. június 7.

nem hittem el az első használat utáni reggelen, amit a tükörben látok. én még ott voltam leragadva, hogy ezek a tapaszok nem érnek semmit (jó régen kellett utoljára pattanásokra való termékeket használnom), de nagyon szuper termék a gyulladás lehúzására. sminkelni meg sem próbálok rá, viszont sokkal szebb így a smink végeredménye, hogy csökkenti a patti méretét, nyugtatja a bőrt és nem is hagyja kiszáradni.

Pem Delian Iconic Lips

Pem Delian Iconic Lips
2024. június 4.

nagyon alulértékelt itt szegény termék, rossz látni ezt a sok lehúzást :(
nem tiktokozom, fogalmam sincs mire hivatkoznak itt többen, de általános szabály, hogy az interneten nem szabad mindent elhinni :) illetve csodaszerek általában nem léteznek.
VISZONT ez a termék szuper még az én extrán száraz számon is. minden reggel a sminkelés 0. pontjaként kenem fel, mire végzek az arcommal/szememmel szépen hidratálja a számat és jöhet rá a rúzs. most rendelem a 2. (illetve 3., mert muszáj volt beszereznem a pink verziót is) tubussal és valószínűleg újra és újra fogom vásárolni nappali hidratálónak.

Elyn's Lab Pore Control 2% Szalicilsav + 1% Cink PCA + 1% Panthenol Szérum

Elyn's Lab Pore Control 2% Szalicilsav + 1% Cink PCA + 1% Panthenol Szérum
2023. október 6.

több hete használom, de megbántam, hogy ezalkalommal nem a megszokott revox szalicilsavam vettem le a polcról.
semmi hatása, míg a revox rendben tartotta a bőröm most nonstop tele van miteszerrel és kinyomhatatlan pattanással.
sajnos nem ez az első termék ettől a márkától, ami abszolút csalódás, de az utolsó. szerettem volna támogatni a magyar mivolta miatt, de így ez csak pénzpocsékolás.