Katka87

Regisztráció dátuma: 2015. február 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pupa Vamp! Definition Szempillaspirál

Pupa Vamp! Definition Szempillaspirál
2019. december 16.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom. Előtte teljesen más sörtéjű spirált használtam, így féltem kicsit tőle, de valami fantasztikus. Hosszú, ívelt szempillákat ad, minél többször húzom át annál hosszabb lesz a pillám. Nem irritálja a szemem, gyorsan szárad, igazi fekete. Teljesen meg vagyok vele elégedve, ha elfogy újra veszem, mert olcsóbb is, mint amit előtte használtam.

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2015. március 26.

Az itt olvasottak hatására próbáltam ki és bevált. Ez előtt más BB krémet használtam, de nem vált be, hamar megcsillant alatta a bőrőm és szinte lefolyt az arcomról, de ez más. Kellemes az állaga, ujjal is jól felkenhető, nekem egész jól bírja, szinte észre sem venni, hogy rajta van az arcomon és ez számomra fontos, nem szeretem a "vakolat" hatású krémeket/alapozókat. Színben megegyező minimális púdert használok rá a T vonalban, a szemeim alatt és az államnál. Biztosan újra veszem, bár majd egy picivel sötétebb árnyalatban (most 40-es van).

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2015. február 26.

Csalódás volt számomra!
Abban a reményben vettem meg, hogy olajos/zsíros bőrömet mattítja és hidratálja.
Első nap még egész jól működött, smink alátettem fel, azonnal lemattította a bőrömet, bizakodtam, de 3 óra múlva az egész arcom csillogott.
Második nap, adtam neki még egy esélyt, alapozó nélkül használtam, pihentetve kicsit bőrömet, majd pár óra múlva hüvelyk ujj nagyságú piros foltok borították el az arcomat, ami egyszerre lett zsíros és húzódó...