katkatal

Regisztráció dátuma: 2018. június 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. június 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Mivolis Ausztrál Teafaolaj

Mivolis Ausztrál Teafaolaj
2018. június 14.

Alap darab lett nálunk ez a kis csodaszer, kb két éve használom, azóta már az erőteljes illata sem zavar. Arctisztításra, pattanásra nálam ez a tökéletes megoldás, tonikként higítva használom, mert nagyon szárítja a bőrt, pattanásokra viszont simán ráteszek egy cseppet belőle este és már másnapra sokat javít a helyzeten.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2018. június 14.

Ár-érték arányban verhetetlen, ez a kedvenc spirálom, évek óta használom. Könnyű vele bánni, nem kenődik el, tökéletesen néz ki nap végén is, mióta használom jópáran rácsodálkoztak már, hogy műszempillám van-e :)

Alverde Beauty & Fruity 2in1 Maszk

Alverde Beauty & Fruity 2in1 Maszk
2018. június 14.

Bár nagyon szeretem az alverde termékeket, ennél a maszknál csak a fekete részig jutottam. Semmi problémám nem volt vele addig, amíg le nem mostam, viszont pár perccel azután, hogy eltüntettem magamról, az egész arcom kipirosodott, pedig ezelőtt soha nem tapasztaltam hasonlót kozmetikai terméktől. A másik felét így már nem használtam. Ha nem lett volna a kipirosodás, még elégedett is lettem volna, mert egyébként kellően puha lett az arcom és a maszkban lévő apró szemcsék is jól végezték a dolgukat, de így sajnos nekem nem vált be.