katonatira

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Veet Easy-Gelwax Hideggyanta Szalagok Arcra Mandulaolajjal és E-Vitaminnal

Veet Easy-Gelwax Hideggyanta Szalagok Arcra Mandulaolajjal és E-Vitaminnal
2020. október 26.

Szuper termék, két hét telt el az első használat óta és még mindig nem kell újra gyantáznom. 1 csík elég volt egy alkalomra, ráadásul féláron vettem, szerintem nagyon megéri. A használata egyszerű és fájdalommentes, igaz hogy egy kicsit sok gyanta maradt az arcomon, de lehet hogy ez a kezdeti ügyetlenkedésem miatt volt és ami a lényeg, az olajos törlőkendő az utolsó morzsáig eltüntette. Egyértelműen 5 csillag!!

Merz Special Bőrfeszesítő Lehúzható Maszk

Merz Special Bőrfeszesítő Lehúzható Maszk
2020. január 29.

Nekem nagyon bejött, tisztítja és feszesíti valóban a bőrt illetve nekem érezhetően nyugtatta a bőrömet amikor feltettem, az csak ráadás hogy az illata is isteni. Ami miatt csak 4 csillagot kap, az az hogy nehéz felvinni, nagyon sűrű, ragacsos, nekem nem sikerült egyenletesen elosztani de hátha legközelebb ügyesebb leszek.:D

Garnier Pure Melegítő Hatású Mélytisztító Maszk

Garnier Pure Melegítő Hatású Mélytisztító Maszk
2019. december 22.

Általában nem várok sokat egy arcmaszktól, mert nem hiszek annyira abban, hogy percek alatt maradandó változást tud valami produkálni, de ez meggyőzött. Igaz, kicsit hosszabb ideig hagytam fent a pakolást, de tényleg puhább lett a bőröm és összehúzta a pórusaimat (a melegítő hatást én inkább lemosás után éreztem). Az árát soknak találom, de már sokmindent kipróbáltam a bőrömre és ez mutatta a legnagyobb és legjobb hatást eddig, hát elgondolkodom azon hogy újravegyem.