Katuss_55

Regisztráció dátuma: 2021. február 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. február 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2021. április 23.

A legjobb sminkeltávolító, amint valaha használtam! Eddig kétfázisú, olajos lemosót használtam, illetve egyéb micellás vizeket, de mindet lekörözni!
Miután lemostam - mivel kötelező lemosni -, a törölközőn nem hagyott nyomot, amin teljesen meglepődtem, mert szinte az összes előző kipróbált darab után még jött le később a szememről festékanyag.
Biztos, hogy újravevős!

Mádara Acne Pattanáskezelő Roll On

Mádara Acne Pattanáskezelő Roll On
2021. március 23.

A DM-ben találtam meg ezt a készítményt. Hallottam már a márkáról, de meglepett, hogy drogériában kapható egy terméke. Nekem a bőröm érzékeny, így erős BHA-val nem tudom az egészet lekenni, viszont ez a roll-on készítményt tudom célzottan a problémás területre, pattanásokra kenni, így ahol kell kifejti a hatását, viszont máshol nem szárítja ki a bőrömet. A pattanásokat gyorsan leszárítja.

Vagheggi Emozioni Plus Ampulla Érzékeny Bőrre

Vagheggi Emozioni Plus Ampulla Érzékeny Bőrre
2021. március 23.

Nagyon kellemes ampulla. Kozmetikai kezelés során kaptam, majd rendeltem otthonra is. Nagyon szépen lehúzza a gyulladt, pattanásos területet. Nyugtatja a bőrt. Picit ragacsos az állaga, én otthoni használatra nem teszem fel egyszerre az egészet, 2-3 alkalomra használok el egy ampullát, nekem ennyi elég a bőrömre.