kavashi

Regisztráció dátuma: 2013. november 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal
2013. november 15.

Én a problémamentes csomag részeként jutottam ehhez a termékhez. Először azt vettem észre, hogy nagyon szárít, egyáltalán nem vált be, így kb. 2 hét után le is raktam. Utánaolvastam, és többen írták, hogy utána shea vajat kell felvinni, akkor jó lesz. Így megrendeltem azt is, és újra nekiálltam a használatának. Így is szárított, ha bekentem, éreztem az enyhülést, nem húzódott, de hámlott foltokban a bőröm. Ráadásul mivel kiszárított így is, az aknek nem tudták áttörni a bőrfelszínt, szóval jó kis mély, kinyomhatatlan ragyáim keletkeztek, a bőröm egyáltalán nem tudott tisztulni, és vhogy a gyulladáscsökkentő hatást sem tapasztaltam. Ezen felül rengeteg új mitesszerrel gazdagodtam, úgyhogy bátran állíthatom, hogy tropára vágta a bőröm egy hónap alatt. Sajnos a többi termékkel sem volt jó tapasztalatom, kivéve a szájápolóval. Sajnálom, mert a marketing és az vásárlói vélemények annyi csodával kecsgtettek, hogy így nagy csalódás volt nekem az egész. :( Remélem, mások tényleg úgy járnak, ahogy az a reklámban van!

Sensai Fluid Finish Lasting Velvet Alapozó

Sensai Fluid Finish Lasting Velvet Alapozó
2013. november 12.

Nekem tökéletes. Nem vagyok egy hűséges típus, imádok új termékeket kipróbálni, így sokszor még egy üvegnyi/doboznyi krémet is nehéz elhasználnom, mert csábít közben a többi. Így magam is meglepődtem, hogy immáron kilencedszerre (!) vásároltam meg ezt az alapozót, ami azt jelenti, hogy évek óta használom. (Természetesen mielőtt ez a mattító fajta megjelent volna, a sima verziót vásároltam). Nem tőmiti el a pórusokat, nem fénylik a bőröm, nem érzem, hogy bármit viselnék, gyönyörű a színe, ami tökéletesen passzol a világos bőrömhöz, és tényleg az egész napot jól bírja,. Ráadásul nem kell hozzá szivacs, nagyon szépen lehet vele dolgozni kézzel vagy ecsettel, jól is fed, nem túl erős, de amit takarni kell, azt takarja.

Akik írtátok, hogy sötét volt a bőrötöknek: (most a terméketől függetlenül írom ezt) Én is jártam így a douglasban, hogy rámkentek vmit, ami aztán teljesen elütött a bőrömtől. Sajnos nem veszik figyelembe az ottani megvilágítást, ami sminkelésre tökéletesen alkalmatlan, így mindenkinek ajánlom, hogy inkább kérjen mintát és nézze meg természetes fényben, mert sokszor az eladók nem sminkesek, és eleve rossz árnyalathoz vagy tónushoz nyúlnak. (Nekem például a sárga tónusú bőrömre többször ajánlottak rózsaszínt).