kazai.adamko.fanni

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Bük Thermal Intim Care

Bük Thermal Intim Care
2019. december 16.

Pár hete kezdtem használni és elégedett voltam vele. Ma jött a levél a webshopból, ahol vettem, hogy ne használjam, vigyem vissza, mert tiltott anyagokat használnak benne, amiről nem adtak tájékoztatást a flakonon ezért azonnali hatállyal bevonják. Hát köszi! Mindenhol az van, hogy támogassuk a magyar gyártót meg a helyi ipart. Erre ők kockáztatják az egészségem és átvernek. Maradok a bevált nagy márkáknal ezek után.

AA Golden Ceramides Bársonyos Ránctalanító Nappali Arckrém Kombinált és Normál Bőrre

2018. szeptember 13.

Elfogyott a szokásos krémem, amit csak rendeléssel lehet beszerezni, gyorsan kellett valami. Akciós volt, és amúgy is áradoztak róla, hogy milyen bio, szuper, stb. - gondoltam megpróbálom.
Jó illatú, finom krém, de nekem túl zsíros. Nehezen szívódok, mintha vékony filmréteget képezne az arcomon. Fénylik tőle egész nap, pedig mattosítania kéne.
Az aranyat úgy gondoltam, hogy nano részecskékként beszívódnak a bőrbe, de nagyszemű aranypor van belekeverve, ami nyilván nem tud felszívódni, vagyis kedvező hatása sincs, de legalább az összes ismerősöm állandóan azt mondogatja, hogy csillámlik az arcom, mivel kentem össze?
Semmiféle feszesítő hatást nem érzékeltem, sőt, inkább összeesett az arcom , mióta ezt használom.
Biztos nem veszem újra, de a márkával is óvatos leszek.
A csomagolása viszont szép. :D

Palette Instant Color Hajszínező

Palette Instant Color Hajszínező
2018. szeptember 13.

Puha és fényes lett tőle a hajam. Könnyen kenhető, sűrű krém, és nem büdös.
Réz árnyalatot vettem belőle, de sajnos az ősz részt neon narancssárgára fogta be.
Talán más árnyalat jobban fed, de már nem mertem kipróbálni.

Azért lehet, hogy majd még később próbálkozom vele, mert kényelmes, gyors, szép színei vannak.