kböbe

Regisztráció dátuma: 2013. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

NYC New York Color Natural Matte Alapozó

NYC New York Color Natural Matte Alapozó
2014. február 13.

Gondoltam kipróbálom. Az illata nekem nagyon tetszik. Fedésileg nekem megfelel persze amikor egy pattanás sincs az arcomon. Ecsettel nem sikerül szépen eloszlatni de szivaccsal már igen. Nekem nem fénylett át sőt. Nyáron biztosan nem használnám ezért is kap négy csillagot. Elhasználom, de nem biztos hogy újra megvásárolom.

Garnier Regeneráló Bőrápoló Krém (régi)

Garnier Regeneráló Bőrápoló Krém (régi)
2014. február 13.

Nagyon száraz bőröm van, annyi mindent kipróbáltam már. Télen a kezem annyira kiszáradt, hogy vérzett is. Nagynéném ajánlotta, megvásároltam és számomra nagyon nagyon jó! Az illata kicsit fura de én szeretem. Bátran ajánlom! Soha nem hiányozhat sem a polcomról sem pedig a táskámból! Nem a legolcsóbb de megéri az árát. :)

Lovely Snow Blusher Terracotta Arcpirosító

Lovely Snow Blusher Terracotta Arcpirosító
2014. február 13.

Rossmann-ban nézelődtem amikor megpillantottam ezt a pirosítót. :) A hármas árnyalatot vásároltam meg olyan szép barnás de inkább rózsaszínes. Nem erős valóban olyan lágy színe van. Tartósságra nagyon jó egy egész napot kibír. Az ára valóban nevetséges a tudásához képest. Illatmentes és egyáltalán nem porzik. Biztosan megveszem a másik két színt is. :)