KCsenge

Regisztráció dátuma: 2017. december 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

United Colors Of Benetton Sisterland Yellow Peony EDT

United Colors Of Benetton Sisterland Yellow Peony EDT
2024. február 7.

Én abszolút a bazsarózsát, a málnát és a grapefruitot érzem, ha magamra fújom. Tökéletes tavaszi parfüm lesz számomra. A kupakja borzasztó, nagyon gyengén illeszkedik, hiába a design. A dm-ben vettem kiárusítva, 3500 Forintért, úgyhogy igazán megérte. Tartós, kellemes illat. Viszonylag sokat fúj.

Queens United Nihan Black EDP

Queens United Nihan Black EDP
2024. február 7.

Tegnap vettem kiárusítva a dm-ben, mivel egyből megfogott az illata. Elég nehezen találok magamnak parfümöt, ezt vettem le elsőnek a polcról, és rögtön hűha érzésem volt tőle.
Én cappuccinot és virágillatot érzek, ha magamra fújom. Elég erős és tartós illat. Később még update-elek.

Isana Plex Előkezelő Hajápoló

Isana Plex Előkezelő Hajápoló
2024. január 24.

2 tubussal használtam el eddig. Viszonylag gyorsan elfogy, de én egész hajra és fejbőrhöz közel is alkalmazom (mellig érő, vékonyszálú hajam van). Van, hogy csak az előírt ideig hagyom rajta, de van, hogy órákig. Mindkettő opciónál érzékelem a hatását. Nagyon jó puha lesz tőle a hajam már a samponozás előtt, a hajmosás végeztével pedig iszonyatos selymes és fényes hajkoronát kapok mindig. Az ára kedvező még így is, hogy nekem gyorsan kiürül. Bátran ajánlom kipróbálásra! Ártani nem fog.