kdóra

Regisztráció dátuma: 2013. június 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)
2014. június 16.

Eddig ez a legjobb balzsam, amit használtam. A hajam gyönyörű élettel teli lesz, selymes és puha, nem nehezül el...mindent amit csak szeretnék azt az a balzsam megcsinálja. Akkor is tökéletesen ápolta a hajam mikor barnából szőke majd megint barna lettem. végre egy balzsam, ami úgy tűnik betartja, amit írnak róla.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. június 16.

Imádom!! Eddig ez a legjobb micellás víz, amit próbáltam. Nem sminkelem magam agyonra és így elég két vattakorong arra, hogy letöröljem a szemem és az arcom úgy, hogy ne maradjon egy pici smink se az arcomon. Pedig eddig törlőkendőt használtam, azon meg már nem volt elég hely, ahova még kenhettem volna a vakolatot. Persze utána még érdemes valami arctisztítóval is megmosni az arcunkat, de én nagyon megszerettem. A nagy kiszerelés is előny.

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajbalzsam

Dove Repair Therapy  Intense Repair Hajbalzsam
2014. június 16.

Nagy reményekkel vettem meg. Sok bloggernél láttam, hogy szeretik. Egyszerűen nem teljesített jól. Már az állaga sem tetszik annyira, nem olyan sűrű mint vártam és a hajamnak szárítás után olyan száraz tapintása lesz, elgyengült...nem is tudom rendesen megfogalmazni...egyszerűen azt vártam, hogy szép egészséges és ápolt lesz. :(