kék lány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Babydream Pflegelotion

Babydream Pflegelotion
2019. augusztus 30.

A bőrnek nagyon jó, puhává teszi, de nem ragad, DE alig lehet kinyomni a flakonból, egyetértek Zaynabbal. Én csak úgy tudtam kinyomni, hogy két kézzel nyomtam, valahova, mondjuk a combomra, és onnan veszegettem el a kellő mennyiséget az egyes testrészekre. Túlságosan jól működik a vákuum! A végén, amikor már egyáltalán nem jött ki belőle, felvágtam (mint mindent), még jó sok volt benne, viszont ugye levegő érte, kissé megkeményedett, de kenni még így is lehetett, de a szaga, ami alapvetően sem jó, borzalmas lett. Ettől függetlenül elhasználom, mert a bőrön ez a szag nem érződik, és a hatása továbbra is jó. Mindenesetre nem veszek többet ilyet. Visszatérek az ugyanilyen hatású, de finom illatú Hippre.

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő
2019. augusztus 30.

Szerintem nagyon jó törlőkendő. Jó nagy, és nekem az anyaga is jó. Az szerintem előnye, hogy nem olajosan, hanem inkább vizesen nedves. Így nem ragad. Akik száraznak tartják, valószínűleg ezt értik alatta. Én „nedves WC-papírnak” használom, éppen ezért tetszik, hogy inkább vizesen nedves, és éppen ezért pl. kéztörlésre is jobb. A zsírosak (olyanok, minhta valami testápolóval lennének átitatva), csúszóssá teszik a bőrt, ami nagyon zavaró, és nem is jó a bőrön az a sok „kémia”. Szóval gyerek popsijára sem szívesen használnám a túlságosan testápolós jellegűt, és nincs is rá szükség. Sajnos az emberek többsége ezeket favorizálja, merthogy milyen jól át van itatva – közben meg csicsog az anyagtól, tök fölöslegesen. Ennek számomra olyan natúrabb feelingje van, tisztábbnak érzem tőle magam, mint egy olajostól. A propilén glikol viszont nekem sem tetszik benne.

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious
2019. június 26.

Almaaa??? Ennek az illatnak semmi köze az almához! Egy igazi virágillat! Nem is értem az almaformájú üveget! Szerintem ha nem ilyen alakú üvegben lenne, senkinek eszében nem jutna almaillatnak nevezni. Nekem nagyon hasonlít jellegében az Elizabeth Arden 5th Avenue-jára, csak ez valahogy frissebb, modernebb, fiatalosabb. De amikor megéreztem valakin, azt hittem, 5th Avenue. Aztán közölte, hogy Be Delicious. Mostanában volt belőle mintám, és az egyik férfiismerősöm így reagált, amikor megérezte rajtam: „Mi ez a finom illat? Hú, ez nagyon finom, az az igazi nőies, ilyennek kell lenni egy nő illatának!“. Csak néztem! Nos, az alma- és egyéb gyömölcsillatok lehetnek kellemesek, de nem a „finom“ és „nőies“ jelzővel illethetők. Szerintem.
Chanel Eau Tendre és annak olcsóbb megfelelője: Bvlgari Omnia Coral – na, azok almaillatok!