kék lány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Biola Bio Ligetszépe Bíborkasvirág Szemkörnyékápoló

Biola Bio Ligetszépe Bíborkasvirág Szemkörnyékápoló
2020. november 19.

Számomra ez a szemkörnyékápolók csúcsa! Ha megfigyelte valaki: a neve NEM szemránckrém, hanem szemkörnyékápoló (ez gondolom, tudatos a gyártó részéről). Tehát nevében legalábbis nem utal arra, hogy csökkentené a ráncokat. Jól is teszi, mert ilyen nincs, én legalábbis nem hiszek benne. „Csodát nem tesz“: nem is baj, ne is tegyen, mert csodák ninecsenek, amelyik krém/gyártó ezt ígéri, na, szerintem az hazudik, nem a Biola. A bőr öregszik, ezt el kell fogadni.
Ez egy nagyon gazdag krém, az a fajta, amivel ha bekenem a bőröm, érzem, hogy van rajta valami, hogy ápol, rugalmas tőle a bőröm, nem olyan, ami után száraznak, ridegnek érződik a bőr (általában a nagyon vizes krémek vagy a krémzselé jellegű dolgok ilyenek). Az illatát én imádom, mert imádom a natúr dolgokat. Azt eleve nem várom el tőle, hogy csökkentse a ráncokat, mert mint írtam, szerintem olyan nincs. Tehát a krém tökéletes, mert nem várok el tőle olyat, amit NEM KELL tudnia. Amit viszont elvárok, abban 100 %-osan teljesít. Én azóta használom, mióta megjelent, és remélem, nem fog megszűnni soha, mert imádom! (Nem vagyok a Biola „embere”, egyszerűen csak imádom ezt a krémet.) Ja, és még valami: nekem 3 hónapig elég a tégely napi kétszeri használattal, ami szerintem nagyon jó. A szemembe még soha nem ment bele, nem irritálta, és nagyon hamar beszívódik. Az azért eltérő lehet, hogy kinek a bőrét mi irritálja - és irritálni a természetes anyagok is tudnak, nem is kicsit!

Alverde Naturschön Gesichtscreme

Alverde Naturschön Gesichtscreme
2020. szeptember 15.

A legjobb arckrém, amit valaha használtam!!! Csak nappalra használok arckrémet, így nekem ez az 50 ml elég fél évre. Számomra a krémek krémje. Tökéletes minőség nagyon megfizethető áron - szinte hihetetlen. Sajnos megszünetetik. Állítólag mivel nem vitték annyira. A mi városunkban már el is tűnt a dm-ekből. Nekem az utolsókat hozták ki a RAKTÁRBÓL, mert a polcon nem volt, úgy kérdeztem rá, mire kiderült, hogy a raktárban csücsül még belőle pár darab. Budapesten még találtam belőle polcon, de sajnos 2021 decemberében lejár, és mivel még van egy bontatlanom, hiába vásárolnék be belőle, nem használnám el a lejárati időig. Azért gondolkozom még rajta, hogy vegyek-e, hátha jó lesz tovább is, mint amúgy sok kozmetikum. Megjelenik helyette valami anti aging akármi, na persze, azt bizos kapkodni fogják, mert "anti aging"! Vicc! Térhetek vissza az azelőtt használt arckrémemre, ami szintén szuper, csak éppen 6500 Ft körül van a 30 ml! Azt 3 hónapig használom.

Energy Protektin Gyógynövény Krém

Energy Protektin Gyógynövény Krém
2020. július 9.

Ez a krém VOLT számomra a csodakrém, egy álom! Rendszeresen és nagyon durván nyomkodom az arcomat, és van, hogy a hátamat és a lábam szárát is kivakarom, és ez a krém egyszerűen csodát tett! Nagyon jól és gyorsan gyógyította a sebeimet, hegeimet. De most sajnos búcsút kell, hogy intsek neki. Ugyanis megváltoztatták az összetevőit, de DURVÁN (a kb. 30, dobozon szereplő összetevőből 15-öt változtattak meg), és így nekem már nem használ SEMMIT!!! A sebek, hegek hetek óta nem mozdulnak sehova! Régen ilyenkor már rég gyönyörűen gyógyultak! Most: semmi! Valószínűleg sikerült pont azt az összetevőt/azokat az összetevőket kicserélni benne, amely/amelyek nálam hatottak, vagy egyáltalán a fő hatóanyagai voltak. Ja, és ráadásul felemelték az árát, szintén durván: sokáig 3000 Ft-ért vettem (nagynéném Energy-tagsága révén, egyébként drágább), aztán kb. egy éve 3200 lett, majd most, egyik hónapról a másikra 4000. Na, ez így együtt nekem már sok! Keresni fogok helyette mást, mert az nagyon durva, hogy nem is hat, és sokkal drágább is lett.

(És még egy baklövés az Energy-től: egy kis időre megváltoztatták a tubus végét, állítólag azért, mert panasz volt rá, hogy túl nehezen jön ki belőle a krém. Ez igazi is volt. Ekkor jóval nagyobb lett a lyuk a tubus végén, ELŐNYÉRE, ugyanis, bár sokszor túl sok krémet sikerült kinyomni, az ujjbegyről a nagy lyukon át szépen vissza lehetett simítani a tubusba a maradékot. Erre ezt visszaváltoztatták az eredeti kis lyukra, viszont már kis nyomásra is sok krém jön ki, eredmény: a maradék elmegy pocsékba, mert bele kell törölni mondjuk egy zsebkendőbe, nem lehet visszavarázsolni a tubusba, illetve a kupak is állandóan tele van krémmel, annyira jön ki a tubusból álltában is. Ezt vattapálcikával szoktam onnan kiszedni, de macerás ez minden használatkor. Ha felfordítva tárolom, akkor meg azért nem jön ki belőle, mert a túlsó végében van az egész. Pfff!) Most van másfél tubusom, mert ajándékba kaptam kettőt (úgy tudták, imádom, tényleg imádtam is - a régit), azokat elhasználgatom, de nem veszek többet, már keresgélem az új krémemet.

Szóval ezt az egészet nagyon elszúrta az Energy! (Régen 5 csillag volt, a mostani krém viszont 1!)