kék lány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1 ELADÓ KRÉM

Versace Yellow Diamond

Versace Yellow Diamond
2020. március 1.

Szerintem műillat, nincs benne semmi finomság, lágyság, ami egy női parfümbe szerintem kell! Nem parfümnek képzelek el ilyen illatot, inkább valami tisztítószernek. Gyerekkoromban volt egy sárga fémtubusos kézkrém, kék felirattal, annak volt ilyesmi illata.

2 év múlva (2019. május):
Módosítom a véleményem: a kolléganőm rendelt egy ilyet, és befújtam vele magam. Az egy dolog, hogy nagyon tetszett magamon, de: másnap a sálamon valami isteni, kellemes illatot éreztem: ezt. Még 1-2 napig illatozott a sálam tőle, és rájöttem, hogy nekem nagyon tetszik ez az illat. (Furcsaság: azóta vettem egy 1 ml-s gyári mintát, hogy ismerkedjek vele, próbálgassam, és annak nem olyan karakteres és intenzív az illata, és nem is olyan tartós! Lehet, hogy régi a minta, vagy nem tudom.)
Jellemezni viszont valamiért nem igazán tudom. Talán olyan tisztaságillat-féle, de abból a nagyon finom, lágy fajtából, nem a szúrósból.

Rá pár hétre: most már biztos, hogy az illatmintának más az illata, mint a kolléganőméé, amit magamra fújtam. A kolléganőmé teszter, és a rossmannos teszternek is ugyanolyan illata van (ezek jók, ezek tetszenek), Azóta vettem valakinek ajándékba egy 30 ml-set, és más illata volt, mint a tesztereknek. Vettem még egy gyári mintát, hogy leellenőrizzem, és ugyanolyan illata van, mint a 30 ml-snek. Szóval: a teszternek más illata van, mint a gyári mintáknak és a 30 ml-snek. A teszteré sokkal jobb és határozottan más! NEM ÉRTEM!

Újabb "utóirat", 2020 február: rendeltem magamnak egy tesztert, fújkáltam néha, próbálgattam magamon, gondoltam, ha nem válik be, majd továbbadom (valahogy nem éreztem magamon olyan sokáig, mint ahogy elvártam volna). Már-már ott voltam, hogy eladom, amikor pár nap eltéréssel ketten is megdicsérték rajtam (köztük az egyik férfi - el volt ájulva, hogy "úristen, de jó ez az illat, nagyon kellemes, nagyon nőies, mi ez?"), és ez meggyőzött arról, hogy ne gondoljak eladásra. Illetve kaptam visszajelzéseket, hogy lehet érezni. Szóval mostmár marad, ez biztos. Most jut eszembe, a másik is férfi volt, és szintén el volt ájulva! Ő még két felmutatott hüvelykujjal is mutatta, hogy "bombajó".

Dior Higher

Dior Higher
2020. január 14.

Tényleg szuper illat! És valahogy tényleg nem annyira ismert. Legalább nem tucat! De isteni!!! Friss, fiatalos - amilyennek szerintem egy pasiparfümnek lennie kell.

Chloé Fleur De Parfum

Chloé Fleur De Parfum
2019. december 21.

Ez az illat ugyanolyan, mint a Chloé EDP, csak SOKKAL-SOKKAL szúrósabb!