kék lány

1920 pont

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1920 pont

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Alverde Deo Roll-On Menta-Bergamott

Alverde Deo Roll-On Menta-Bergamott
2022. április 18.

Az illata miatt vettem meg,mert régen volt egy ugyanilyen illatú, szintén alumíniummentes dezodorom, és imádtam az illatát - sajnos nem teljesített jól, mint ahogy ez sem! (Sőt nekem eddig egy alumíniummentes sem.) Az illata álom, imádom, de ennyi. Semmi más pozitívuma nincs. A rossz tapasztalatok miatt egy olyan napon próbáltam ki, amikor nem kellett mennem sehova - jobb is, mert izzadságszagom volt! O. K., hogy ez nem izzadásgátló, de akkor ennek az illatával kellene kompenzálni - nem teszi! Durván lehetett érezni. Úgy értem, határozottan érezhető volt az izzadságszag. Én ezt nem engedhetem meg magamnak! A munkahelyem is olyan, hogy sok ember között mozgok, és azon kívül is. Nem bűzölöghetek. A fehérség, ami az alumíniumosoknál eltűnik, miután megszáradtak, marad. Félnék, hogy a ruháimon is meglátszana. Szóval nem bizalomgerjesztő.

Azt hiszem, itt állok le az alumíniummentesekkel. Nekem nem vált be egyik sem, sem a 6000 Ft-os "top" biomárka, sem a 700 Ft-os drogériás. Illetve egyetlenegy talán jó volt (dr. Organic teafás), de annak meg annyira erős az illata, hogy lehetetlen mellette parfümöt használni. Biopárti vagyok nagyon, de számomra az alumíniumosokból nincs kiút.

Dolce & Gabbana Pour Homme

Dolce & Gabbana Pour Homme
2022. április 3.

Az "új" illatot nem ismerem, de a régi tényleg bombasztikus volt! Fiatal fiúismerősöm használta akkor, és el voltam ájulva az illatától. Nem túl közeli ismerős, mégis vettem a bátorságot, hogy megkérdezzem, mit használ. Ha tényleg annyira jelentősen megváltozott, ahogy írják, nagy kár! (Emlékszem, akkor valamiért aszaltszilva-illatnak neveztem. Nem is tudom, valójában az-e, de nekem ez az elnevezés a mai napig felidézi az illatot.)

Trend It Up Pure Nude Ajakrúzs

Trend It Up Pure Nude Ajakrúzs
2022. március 14.

Nagy kedvencem lett az utóbbi pár hétben. A 30-as árnyalatot vettem meg, de eleinte nem nagyon használtam, elvoltam a szintén Trend it up ultra matt rúzsaimmal. Majd felfedeztem. A színe egyszerűen telitalálat. A „legszájszínebb“ szájszín, amim valaha volt. Mondjuk kinek milyen az alapszájszíne – nekem ez telitalálat. Annyira természetes, hogy hihetetlen. Felkenéskor nekem krémesebb, mint (el)várnám, és később mattul be, „köt meg”. Ebből is be fogok raktározni, az már biztos! Nekem nagyon tartós, és egyáltalán nem szárít!