Kelemen77

Regisztráció dátuma: 2019. december 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. december 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Plaisirs Nature Mandula-Narancsvirág Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Mandula-Narancsvirág Hab- és Tusfürdő
2020. szeptember 11.

A legfinomabb ilatú tusfürdő, ezt használom, mióta megjelent. Sajnos kikerül a kínálatból, így a webshopon még rendeltem párat. Remélem nem vonják kia forgalomból, vagy legalább lesz hasonló illatú termék, ami nem erősen egzotikus, kicsit fanyar illatú, női tusfürdőkből ez ritka. Nagyon kevés kell a bőrre belőle, szerencsére lassan fogy. Nálam 5 csillagos.

L'Occitane Sheavajas Kézkrém

L'Occitane Sheavajas Kézkrém
2020. szeptember 11.

Nálam a kézkrémek kézkrémje. Nagyon száraz a bőrőm a betegségemből adódóan, rengeteg kézkrémet kipróbáltam már, kezdve mgyar bio márkától a sima drogériásig. A barátnőmtől megkaptam a saját krémje végét, hogy próbáljam ki, ő gyógyszerész doktorként ajánlja. Szerelem első látásra, és azóta is tart. Veszek belőle kicsit a táskámba, otthonra pedig a brutál nagy 150 ml-es kiszerelést választottam. Amíg gyártják, ez marad a kézkrémem.

Solanie MesoPeptide Quick Fine Enzyme Peeling Hámlasztó Gél

Solanie MesoPeptide Quick Fine Enzyme Peeling Hámlasztó Gél
2020. szeptember 11.

Kellemes, intim illat, jól látható mennyi van a termékben az átlátszó csomagolásnak köszönhetően. Állaga kicsit zselés, enyhén folyékony. Az arca könnyű felkenni és esti tisztálkodás közben is könnyű használni, mivel vizes arca kell felvinni. A 3 perc nem tűnik soknak, de meglepően tényleg szépen lehámlasztotta az arcomat, finom, síma egyenletes bőrfelszínt eredményezett. Az ára a kiszereléshez képest szerintem nem rossz, vannak ennél gyengébb és drágább termékek. Ha kifogy, akkor újraveszem, bár erre még várni kell, mert lassan fogy.