kelemenkata

Regisztráció dátuma: 2012. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Nivea Visage Aqua Sensation Krémes Arclemosó

Nivea Visage Aqua Sensation Krémes Arclemosó
2012. március 11.

Nem igazán vált be nekem ez a termék. Pozitív hatása számomra egyedül az, hogy nem szárítja a bőrt. Viszont szerintem nem is túlságosan tisztítja. Én általában csak leheletnyi púdert használok, alapozót nem, de egy ezzel való alapos lemosás után még abból is sok marad az arcomon, amit tonikkal kell leszednem. Kipróbáltam akkor is, amikor még púder sem volt rajtam, de a pirosítót sem hozta le teljesen. Ennyit a sminkeltávolító hatásáról.

NeoStrata Ultra Smoothing Lotion

NeoStrata Ultra Smoothing Lotion
2012. március 11.

2 hete használom ezt a krémet (az itteni ajánlások alapján) és én is odáig vagyok érte. Nagyon hatásos. Én minden este felkenem, az első 3 percben kicsit csíp, de utána semmi baj nincs vele, csupán egy ideig még olyan ragacsos érzésű a bőröm. Ami szerintem fontos, hogy én az elején kicsit túlóvatoskodtam, és csak egy borsónyi mennyiséget mertem használni, ami kevés volt. Most már bátran feldobom a mogyorónyit, és sokkal látványosabb a hatása is. Számomra ez az első olyan krém, amibe nem csak én beszélek bele valami eredményt, hanem külső, objektív, hitetlen szemlélők (férjem) számára is látványos a fiatalító hatása. A Széna téri patikában rendeltem meg, 9500 Ft körül volt, minden forintját megérte.

Nu Skin AgeLOC Transforming Night Éjszakai Krém

Nu Skin AgeLOC Transforming Night Éjszakai Krém
2012. február 29.

Könnyű textúrájú, gyakorlatilag azonnal felszívódó krém. (Számomra ez kicsit fura egy éjszakai krémtől, amit tartalmasabbnak, nehezebbnek képzelek.) De egyébként remek, reggelre szép az arcom, kisimult, és nem marad a krém fele a párnámon. Az eredeti árát nem éri meg szerintem, de ha aukciós oldalon olcsóbban lehet lőni, akkor jó krém.