Kell a púder!

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Tindigo Smooth & Glow Night Repair Oil Serum

Tindigo Smooth & Glow Night Repair Oil Serum
2018. január 22.

Használtam már PC retinolos termékeket, az ikonikus 1% retinolos cuccot, meg mást resist termékeket is (nem mintákat, teljes kiszereléseket). Szerettem őket is, de nem hoztak ilyen hamar változást, sem pedig ilyen látható változást. Nem is rendeltem őket újra, illetve alábbhagyott a retinol utáni sóvárgásom. Nagyon kiváncsi voltam erre a szérumra, nem tudtam ellenállni. Jól tettem! Esténként használom, lemosás, hidratáló permet után (van hogy még használok előtte egy testesebb hidratálót, de nem mindig). Reggelenként olajos a bőröm T vonalban, télen is, de ez már a múlté :-))) Reggelenként szép bőrfénnyel ébredek, illetve elképesztően puha pofikával (pedig nekem télen sokszor smirdlis). Olyan, mintha beállította volna a bőrömet normális működésre. Ő és én elválaszthatatlan páros lettünk, az "illatát" is szeretem :-) Ami még nagyon látványos, hogy szépen vasal, jó így ébredeni :-)

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal
2018. január 22.

December közepe óta használom. Reggelenként önmagában, tisztítás után viszem fel, bepaskolgatom a bőrömbe. Nagyon szeretem a könnyű állagát, de amit tesz a bőrömmel, azt még jobban! Vízszerű, nagyon könnyen beszívódik, nem marad ragacsos, rögtön tudom folytatni a rutinomat. Amit érzek: gyors hidratálás és egyenletesebb bőrfelszín. Amit látok: van 3 db kicsi barnás foltom, nagyon szépen halványítja őket, kettőt már alig lehet látni.
Nagyon érzékeny a bőröm, de nem érzek bizsergést, mint az elődjénél. A csomagolása is szuper lett, nem csapódik ki az üveg nyakára, szállítan is tudom, szóval jön velem mindenhová :-)

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm
2018. január 8.

Lassan 3 hete használom. Eddig még sosem használtam ehhez hasonló lemosót. Nagyon finoman szedi le a sminket. Ilditől kértem segítséget a helyes használathoz :-) Langyos vizes türcsivel törlöm le az arcomról. Elképesztő, hogy milyen szépen leszedi a sminket, utána egy kis micellás pamaccsal szoktam áttörölni az arcomat. Mivel rosaceás vagyok, nagyon érzékeny a bőröm. Azt vettem észre, hogy mióta beépítettem a lemosót a rutinomba, kevésbé viselődik meg a bőröm esténként. Sőt! Rögtön pihepuha, nem pirososik ki jobban a bőröm, mint máskor a kb 4-5 micellás pamacs után (nem a micellával van a baj, hanem azzal, hogy sokat törölgetem az arcomat). Szóval nálam szerelem lett :-)

1 MÁRKA