Kenceficam

Regisztráció dátuma: 2015. október 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Trendy Colors Körömdíszítő Lakk

Trendy Colors Körömdíszítő Lakk
2016. március 30.

Fülbevaló dekorálására vettem eredetileg, ott feküdt egymás mellett 2 hasonló egy nagy dobozban sok más körömlakk között. Valaki már nézegethette őket, de végül ezt a párocskát nem vette meg. Olyan gyönyörűek voltak, hogy én is csak kézbe vettem és nézegettem őket egy darabig, mert képtelen voltam dönteni, de végül sikerült: mivel csak 370 Ft volt, így mindkettőt megvettem. Ami hülyeség, mert túl hasonlóak, de még mindig nincs meg a kedvenc. Mindig az a szebb, amelyiket épp nézem. Hát, körömlakkal még nem jártam így... :) Az egyik világoskék-fehér, a másik világoskék-fehér-sárga, ami a boltban zöldesek tűnt, de így sárgán még gyönyörűbb. Itthon tovább gyönyörködtem bennük, és végül más karriert szántam nekik.

Nem győztem kivárni, amíg rendesen megnő a letört körmöm, ezért a kisujjamra kentem őket. Semmi alapozás, csak a natúr körömre. Több, mit 1 hétig bírta így, fedőlakkot sem kentem rá. Egy színesen azért hamarabb meglátszódna a kopás, mint ezen a színtelen alapon, amiben a pöttyök vannak. 5-7 nap után elkezdett kopni 1-1 darabkáról a festék és szürkévé vált, de ez csak a legkopósabb helyeken volt. A fedőlakk megvédte volna. Nem tűnt úgy, hogy lassan szárad, de az is igaz, hogy nem volt alatta 2-3 réteg másik lakk. Ebből nekem 1 réteg is elég volt, a "csillámot" egy picit itt-ott igazgatni kellett. Nem valami fényes, a fedőlakk ezen is segítene. Kedvenc! Még szeretnék venni más színeket is, mert az összetétele is egész jó egy körömlakkhoz képest.

Szerk.:
A ftaláttartalma miatt -1 csillag.

RdeL Young Folyékony Szemhéjtus

RdeL Young Folyékony Szemhéjtus
2016. március 30.

Ez egy katasztrófa! Megvettem, majd szigorúan ez után elolvastam az itteni véleményeket. Fordítva kellett volna. :))) Hála Istennek, nem kentem a szememre, még időben jött a megvilágosodás. Csak a kézfejemen mertem kipróbálni, és legnagyobb megrőkönyödésemre még azt is csípte. Nem semmi anyag!

Először vissza akartam vinni, de aztán úgy határoztam, az ecsete miatt megkegyelmezek, jó lesz fülbevalópingálásra. Lehet, hogy a tartalma is arra a sorsra jut. A színtelen, "szivárványcsillámos" változata van meg, szépen csillog, ezért kap 1 csillagot. Meg azért, mert kevesebbet nem lehet adni. :)) Ne vegyétek meg!

Catrice Kaviar Gauche Szem- és Arc Paletta

Catrice Kaviar Gauche Szem- és Arc Paletta
2015. október 14.

Erősen túlárazott ahhoz képest, hogy az a 6 szín csupán 3-nak látszódik, és abból a 3-ból 2-nek van színe, a harmadik csak színtelenül csillog, mint a teljes középső oszlop a dobozban. A véleményeket olvasgatva az is fölötlött bennem, hogy talán nem egyenletes a minősége. Csak az szól mellette, hogy parabénmentes és még az én érzékeny szememet sem irritálja, de még így sem ért meg 2700 Ft-ot. A csomagolása látványosra sikerült. Nagyon bánom, hogy megvettem.