Kencefice84

Regisztráció dátuma: 2016. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Paula's Choice Water-Infusing Electrolyte Moisturizer

Paula's Choice Water-Infusing Electrolyte Moisturizer
2020. február 29.

Vízhiányos bőröm van, nekem nagyon bevált a krém. Illatmentes, nyom nélkül beszívódik. Nagyon finom puha bőrt eredményez. Ajánlom bátran télen főleg mindenkinek száraz bőrre

Natics Vitalize & Fresh Vitalizáló Arclemosó

Natics Vitalize & Fresh Vitalizáló Arclemosó
2020. január 2.

Száraz de pattanásos a bőröm mégis szereti ezt a lemosót, már több flakonnal elhasználtam. Selymes tiszta bőrt hagy maga után. Használata után a c vitaminos szérum és hidratáló krém következik és ennyi elég is a bőrömnek. Mióta használom a pattanások is megfogyatkoztak és a hegek se látszanak már. Sokat javult a bőrképem.

Rimmel Super Gel

Rimmel Super Gel
2019. szeptember 21.

A munkám miatt a körmeim egész nap koptatva vannak. Kaparok, műanyag tekercseket tekerel fel. Szóval kapnak rendesen. Gondolkodtam műkörmön vagy géllakkon hogy az kopjon ne a saját körmöm. De sajnálom rá az időt, a pénzt és úgyis megunom a színt pár nap alatt. Vettem ilyen lakkot több színben fedőlakkal együtt. 2 réteg szín, egy réteg fedőlakk, hajszárítóval szárítva gyorsan megvan nem marad puha. Így is kitart egy hétig a körmömön. Szeretem. Simán elhiszem, hogy olyannak aki nem nyüstöli ennyit a körmeit 2 hétig is bírja. Fogok venni még több színt. Viszont lemosni nehéz, ami persze nem baj ha valaki ugyanazt a színt sokáig megtartja.