kenceficés

Regisztráció dátuma: 2014. június 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. június 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2017. március 26.

UPDATE: sajnos pár használat után "megszokta" a bőröm, így már nem olyan volt a hatása, mint az elején. Nem veszem többet.

Nagyszerűen hidratál, nekem eddig ez a krém vált be a legjobban az arcomra, pedig zsíros a bőröm, de a felkenése után mégse lesz zsíros érzetű a bőröm! Amióta ezt használom esténként, azóta pattanások se jönnek elő és mintha a tág pórusaim is enyhülni látszódnának, valamint a mitesszerek is. Illata, állaga és ára is teljesen megfelelő, csak ajánlani tudom!

Bielenda Skin Clinic Professional Aktív Korrigáló Nappali/Éjszakai Arckrém

Bielenda Skin Clinic Professional Aktív Korrigáló Nappali/Éjszakai Arckrém
2017. március 26.

VARÁZSKRÉM!!!!!!!!!!!!!!! Legalábbis nekem ez életem első krémje, ami tényleg bevált!!!! A kozmetikusom ajánlotta fél évvel ezelőtt, azóta csakis ezt használom, semmi mást! Minden este fürdés után bekenem vele az arcom, már le se tudok feküdni enélkül... És reggel olyan arccal ébredek, mint egy csecsemő, olyan selymes és sima a bőröm, és sehol egy pattanás még nyomokban sem!!!! :D 3500 Ft-ért veszem a kozmetikusomtól és kb. 4-5 hónapig elég is, nekem teljesen megérte/megéri. Egyébként nekem előtte iszonyatosan problémás bőröm volt, 27 éves létemre elég sok pattanásom volt (nagyok, mélyek), főleg a T-vonalon és az államon, mert az arcom meg inkább száraz volt... Nem hittem volna, de ez a krém tényleg teljesen helyrehozta az arcbőröm, nincsenek bőrhibák, egyedül pár mitesszer, amit meg évente kétszer (tavasszal és ősszel) kozmetikussal kezeltetek. Amúgy viszonylag nekem elég hamar beszívódik, pár perc alatt, nem érzem nehéznek a krémet. Tény, hogy nem vagyunk egyformák, lehet, hogy valakinek egyáltalán nem jön be, de nekem pl. tényleg csodaszer...

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2016. május 29.

Illata és állaga jó, én a light árnyalatot vettem és én nem vettem észre, hogy sárgás árnyalatú lenne tőle az arcom... Viszont a pattanások kialakulását sajnos nem előzi meg, vagy legalábbis nálam nem... Olyan ordenáré nagy pattanásaim lettek, mint amilyenek tini koromban sem voltak (mondjuk ez lehet nálam hormonális probléma is, nem valószínű, hogy csak ettől a terméktől jöttek volna ki...) Fénylett is tőle az arcom, meg mintha jobban kiemelné a nagyobb patikat és egyéb bőrhibákat, úgyhogy nem fogom többet venni, a maradék is szerintem a kukában fogja végezni. :( Sajnos nekem nem vált be.