kenceficevivi

Regisztráció dátuma: 2021. május 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. május 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2021. június 24.

Az első retinolos termék, amit használok. Az elején csak heti egyszer, max kétszer mertem használni, mára már minden este felteszem. Szuperül működik! Nekem tök jól tolerálja a bőröm. A piros foltok és pattanás utáni hegek gyógyulásában is segít, valamint azóta láthatóan kevesebb pattanásom van. Nagyon örülök, hogy kipróbáltam ezt a terméket! A TO mandulasavas hámlasztójával is szuperül működik nekem, mindennapi használatnál is. Imádom!

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2021. június 14.

Korábban sosem használtam alapozót, egyrészt nem is volt rá szükségem, másrészt nem szerettem, ha túl sok minden van rajta. Idén tavasszal ételintolerancia miatt a bőröm szörnyű állapotba került, így jó pár nyomot hagyva rajta. Olyan alapozót kerestem, ami természetes hatású és a bőrömnek sem tesz rosszat. TEljesen elégedett vagyok vele, ugyan a fedése tényleg könnyű, de enyhébb bőrhibákra tökéletes és valahogy tóvalóban felveszi a saját bőröm színét. Teljesen természetes hatást ad. Nagyon megszerettem, már ki sem lépek a lakásból alapozó nélkül. :D

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2021. június 14.

Hónapok óta kinyomhatatlan piros duzzadt pattanásokkal küzdöttem, mire kiderült, hogy tej és tojás intoleranciám van. Sajnos ekkor már a bőröm nagyon rossz állapotban volt. Sok sok utánaolvasás és teljes rutin kialakítása után már fényévekkel szebb a bőröm állapota. Minden második nap használom ezt a krémet és tényleg szuperül teszi a dolgát. Csak lokálisan arra a részre kenem fel, ahol általában ezek a makacs pattanások jelennek meg. 15 perc után pedig lemosom.