Kencifice

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo
2019. november 14.

Nekem is csalódás! Mosás/szárítás után úgy száll a hajam tőle, hogy alig lehet lelőni! :(
Rettenet! Kénytelen vagyok hajhabot használni, mert a lakk sem tartja lent a hajam. Nem tudom mi van benne, de ez egy rémálom!
Vékonyszálú a hajam, amúgy semmi baja.

Batiste Szárazsampon

Batiste Szárazsampon
2019. október 16.

Barátnőmnél buli előtt próbáltam ki. (Addig egy Syost használtam vagy legalábbis próbáltam rájönni a használatára, de sehogy sem csinálta azt, mit kellett volna.) Ez a termék egy álom!!!! 3 napig bírta a hajam úgy, hogy este még volt tánci is (jó, nem csatak izzadásig, de igénybe lett véve). Nem ragadt, nem tapadt össze, szépen szállt a sörénykém, minta frissen mostam volna! Elképesztő!
Mikor ráfújtam a hajamra, eskü ugrottam egyet a tükör előtt, ugyanis annyira látványosan frissítette a hajam, minta egy varászlóshowban lettem volna! Közép barna színű a hajam, elég hamar zsírosodik. De ez... állandó tartozékom lesz!

Syoss Szárazsampon

Syoss Szárazsampon
2019. október 16.

Őszintén szólva egy csillagot sem adnék rá. Sőt! Rettenet! Kéket használtam. Nem hogy felfrissítené a hajam, inkább még zsírosabbá teszi (látványilag). Többféle kép próbálkoztam: simán csak fújtam, majd fésű, fújás majd törölközővel átsimítottam, fújtam és csak úgy hagytam. Sehogy sem jó. Ellenben a Batiste egy álom! 3 napig simán bírta vele a hajam. Már a fújás után látványos volt a különbség... Szóval ez olyan lendületesen koppant a kukában, mint anno a kosaramban!