Best of Beauty 2019

KeroChan

Regisztráció dátuma: 2015. február 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. február 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Bioderma Photoderm LEB Napallergia Elleni Spray SPF30

Bioderma Photoderm LEB Napallergia Elleni Spray SPF30
2017. augusztus 4.

Az egyetlen olyan naptej, amit az arcomra is kenhetek és nem leszek tőle pattanásos. Állaga nagyon jó, fényvédelem 5*, az illata egyáltalán nem zavaró. Egyetlen apróságot nem tud csak szerintem: nem teljesen víz álló, ezért én úszás után újra szoktam kenni, de emiatt nem vonok le csillagot, mert bármilyen más termékhez viszonyítva ez a legeslegjobb.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2017. augusztus 2.

Amit észrevettem: a jobb szemem alatt egy aprócska, mások számára még nem észrevehető ráncocska jelent meg. Ezzel a krémmel kenegetem egy ideje és kezd teljesen eltűnni. Nem irritál, nem okoz pattanásokat és bár jól hidratál, nagyon sokat nem szabad belőle kenni, mert ragadni kezd tőle az ember.

UPDATE
Sajnos a korábbi pozitív vélemény ellenére le kell pontozzam, mert hosszabb használat után tele lettem tőle mitteszerekkel és pattanásokkal...

Treacle Moon Marshmallow Heaven Kézápoló Balzsam

Treacle Moon Marshmallow Heaven Kézápoló Balzsam
2017. augusztus 1.

Így nyárra nagyon jól hidratál, télen hidegebb időben már nem tudom, hogy teljesítene. Könnyedén és jól beszívódik a bőrbe, az illata nagyon finom, de egy idő után megcsömörlik tőle az ember, mint a túl édes süteményektől.