Kesarina

Regisztráció dátuma: 2016. november 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

HelloBody Coco Fresh Méregtelenítő Arctisztító Hab

HelloBody Coco Fresh Méregtelenítő Arctisztító Hab
2020. augusztus 27.

Mindig habos arctiszítóval mosok arcot/sminket le, és eddig ez a csúcs. Az illat, állag és ahogy mindent szép kíméletesen leszed a bőrömről az függést okoz :). Nem kell szerintem annak aggódnia, aki nem meri megpróbálni a kókusz illata miatt, nekem se a kedvencem, de ez az illat köszönő viszonyban sincs a drogériás kókusz illatokkal. Így már tetszik a kókusz illata :)

HelloBody Coco Wow Francia Rózsaszín Agyagmaszk

HelloBody Coco Wow Francia Rózsaszín Agyagmaszk
2020. augusztus 27.

Nagyon szeretem az agyag maszkokat, eddig azt tapasztaltam, hogy nagyon jót tesznek a bőrnek. Ez olyan semmilyen szegény :( illata, állaga szuper, de felkenem és nem mondanám hogy lemosás után bőr irritáció lépne fel, de valahogy nem jó érzés amikor rajtam van, és lemosás után is furcsa a bőröm.... A márka összes többi eddig próbált terméke bevált, kicsit többet vártam volna tőle. Az Ahava agyag maszkja árban hasonló, de fényévekre van nálam hatásában.

Bottega Verde Chamomile Sampon

Bottega Verde Chamomile Sampon
2017. december 4.

Épp kinn élek Olaszországban, ajándékba kaptam az első üveget. Próbáltam már nagyon drága samponokat is, de ennél jobbat még nem. Hajmosás után tényleg nagyon selymes, puha és fényes lesz a hajam, a balzsammal együtt tökéletesek. Az illata kicsit fura, de egy idő után hozzászoksz. Biztos hogy betárazok belőle mielőtt hazamegyek. 😉