keshudioo

Regisztráció dátuma: 2014. október 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. október 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Wella Wahl Cutek Professzionális Kerámialapos Hajvasaló

Wella Wahl Cutek Professzionális Kerámialapos Hajvasaló
2016. július 13.

7 vagy 8 éve elküldtem anyut hajvasalót venni, akinek ezt ajánlották a fodrász boltban. Mai napig emlékszem, hogy baromira mérges voltam, mert baba rózsaszínt hozott, ugyanis nem volt más. Hamar megbékéltem, mert kiderült, hogy baromi jó hajvasaló. Életemben többel is találkoztam, itt-ott vendégségben, barátoktól kölcsönvéve, vagy éppen a másodhasználatra vásárolt 5-6 ezer ft-os Remingtont is szoktam használni, de egynek sem volt ennyire sima a felülete, mint ennek. Nem törte vagy tépte a hajamat, effektíven egyenesített, és még göndöríteni is ezzel szoktam. Sajnos 8 év után kontakthibás lett a kapcsolója, így vásárolnom kellett egy másikat, de ugyanilyet már nem lehet kapni. :( Ma vettem egy másikat nem kis összegért, kíváncsi leszek.

Bvlgari BLV II

Bvlgari BLV II
2016. április 26.

Az Armani Acqua di Gioia helyett kerestem egy olcsóbb illatot, erre esett a választásom. Nem annyira tartós, de dögös, "tökös" illat, szeretem.

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
2016. április 26.

Tőlem 5 csillag. A hagyományos Omniát váltotta le, miután az már nem kapható. Az Armani az új attribútum illatom. Egyszerre szexi és elegáns.