Ket001

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2019. június 4.

Egy ideje használom, de azon kívül, hogy akciósan vettem glamour napokon és, hogy jól habzik, nem sok jót tudok elmondani róla. A hajam annyira zsírosodik tőle, hogy még annyit se bír vele, mint egy nem zsíros hajra való sampontól. A fejbőrömet nem bántotta, de nem vagyok elájulva egyáltalán a terméktől. Nem újravevős!

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő
2018. szeptember 1.

Próbálom megtalálni a nekem való mindenmentes tusfürdőket, elég soktól viszkedett a bőröm tusolás után, de ettől nem, az illata nagyon nagyon finom. Árban nem a legolcsóbb, de nagyon megfogott az összetétele és ez a hidegen sajtolt dolog is. :)

MM Gold Sheavaj

MM Gold Sheavaj
2017. január 25.

Tegnap kaptam kézhez, már este be is kentem vele az arcom és imádom! :) lehúzott jó pár gyulladt patit, és végre egy olyan krém, ami nem okoz pattanást, de hidratál, reggelre nem is lett tiszta hámlás az arcom, mint más agresszív pattanástalanítótól. Kicsit nehéz kenegetni, de én például a körmömmel kiszedek egy kicsit és azt oszlatom szét, akkor már könnyen kenhetővé válik. Az egyik bio webshopban vettem 950ft-ért. Ennyiért ajándék volt. :)