kfannigirl

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Beverly Hills Formula Perfect White Black Fogkrém

Beverly Hills Formula Perfect White Black Fogkrém
2019. június 18.

Nem gondoltam volna, hogy lesz egy fehérítős fogkrém, ami tényleg működik. Lehet, hogy csak beleképzelem, de 1-2 árnyalattal valóban fehérebbnek látom a fogaimat, 5 nap után (napi 2 használat). Az íze finom, lágy mentol, irtó vicces, hogy hamuszínű a habja. Férjem is kipróbálta, neki is tetszik, csak az ő egyébként is fehér fogain nem látszik eredmény :)
Jövök még update-elni!

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Radírozó Arclemosó Zselé

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Radírozó Arclemosó Zselé
2018. november 7.

Nagyon kellemes használatú termék. Számomra pont ideális a dörzsiszemcsék mérete, nem karcol, nem szárít. Az illatát az egész termékcsaládnak imádom, friss-zöld-kicsit édeskés. Használat (heti 2-3x) után a bőröm friss és tiszta,mégis hidratált, nem érzem, hogy kiszárítana.

Uriage Alumínium-Mentes Golyós Dezodor

Uriage Alumínium-Mentes Golyós Dezodor
2018. november 7.

Imádtam. Nem hagyott foltot, gyorsan száradt és kellemes az illata, finom púderes. Emellett szinte hihetetlen, de nálam nem csak a kellemetlen szagokat szüntette meg, hanem tényleg csökkentette az izzadást is. Sajnos azonban pár hét használat után vérvörösre marta a hónaljamat, pedig nem érzékeny a bőröm, ilyen korábban egy termékkel sem fordult elő. Nem tudom, az INCI melyik tagja tette be a kertkaput :( Másnak ettől függetlenül jó lehet, kétlem, hogy ez általános reakció lenne.