kfeva93

Regisztráció dátuma: 2020. március 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. március 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Lush Ro's Argan Testkondicionáló

Lush Ro's Argan Testkondicionáló
2020. április 12.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Évekig nézegettem, amikor végül megkaptam ajándékba, én sajnáltam rá ennyi pénzt kiadni. És szerintem nem is ér ennyit, emiatt adtam csak 4 csillagot. Egyébként imádom, az illata órákig érződik használat után, nagyon jól hidratál, nem hagy zsíros tapintatot a bőrön. Télen akár leöblítés nélkül, a szárazabb bőrfelületen tökéletesen beszívódik. De általában azért kevés vízzel leöblítem, heti 2-3x használom csak, hogy ne fogyjon el olyan gyorsan. Ha elfogy valószínűleg újra veszem majd, annak ellenére, hogy drágának találom és szerintem ennyivel nem tud többet más testápolóknál.

Paco Rabanne Olympéa Intense

Paco Rabanne Olympéa Intense
2020. március 30.

Évek óta használom és nem tudom megunni. Örök szerelem, nagyon tartós, még a nap végén is intenzíven érezhető. Rengetegen dícsérték már és kérdezték, hogy ez milyen parfüm. Nyáron egy picit erős, akkor szoktam szünetet tartani.

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Tisztító Hajbalzsam

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Tisztító Hajbalzsam
2020. március 18.

Akciósan vásároltam, az első alkalommal maga volt a csoda, utána viszont semmi hatás. Azóta próbálok rájönni, hogy legelőször mi az, amit másképpen csináltam. Lassan elfogy, de nem fogom újra venni. Az illatát szeretem, de sajnos ez sem tud többet, mint egy mezei hajbalzsam.