KFlower

Regisztráció dátuma: 2018. július 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

NYX Liquid Suede Cream Lipstick

NYX Liquid Suede Cream Lipstick
2018. július 12.

Nekem 2 szín van meg, a Soft Spoken és a Subversive Socialite, előbbi a Tökéletes (nagy betűvel) nude szín nekem, a probléma vele az, hogy beül a redőkbe a számon (mint amúgy a legtöbb nude rúzs). Utóbbi egy nagyon vad sötétlila, nem igazán szoktam utcára felvenni, erősen pigmentált, nem "patchy", és ez nem ül bele a ráncokba. A fő probléma ezekkel, hogy ragadnak. Irtózatosan ragadnak, így kényelmetlen a viselésük, legalábbis nekem. A Colourpop Ultrasatin formulájához szokták hasonlítani, de szerintem az nem ragad ennyire. Ha felkenem, általában várok vele egy kicsit, aztán lepúderezem áttetsző púderrel, hogy ne ragadjon, ez nem változtat a színén, ha hagyom előtte legalább 5 percig száradni egy kicsit.
A Soft Spokent használom, a kedvenc nude-om, csak ne ragadna! Ha valaki tud pontosan ilyen színt, valami más formulában, szóljon nekem :D

ColourPop Supershock Highlighter

ColourPop Supershock Highlighter
2018. július 12.

Én a Glazed árnyalat büszke tulajdonosa vagyok, és imádom. Rengeteg highlighterem van, de ez az, amit bármikor, bármihez feltehetek, és tudom, hogy jól fog kinézni. Inkább krémes, mintsem por, kézzel szoktam felvinni, aztán szivaccsal eldogozom, ecsettel nem szoktam használni. Erősen világító hatása van, de mégis természetes, mert beleolvad a bőrbe.

ColourPop Lux Lipstick

ColourPop Lux Lipstick
2018. július 12.

Nekem az Angel City van meg. Van egy pár rúzsom, de eddig ez a legtartósabb mind közül, 5 órát volt a számon, és még nem akartam levakarni magamról. Nem ül meg a ráncokban (a matt verzióból a Little League van meg, ez viszont igen, de szerencsére nem vészes), élénk színű, full pigmentált és nem szárít. Mindkettő 5*-ot érdemel. Akcióban vettem 3-at, a 3.-at adom ajándékba, és ugyan amikor rendeltem, zsákbamacska volt, mert nem próbáltam a terméket addig, de most már biztos vagyok benne, hogy sikere lesz. Az ára kb. 2000 ft körül van, szállítástól és akcióktól függően, bőven megéri, dupla ennyit és elkérhetnének érte.