kicsicseresznye

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Naturals Aloe Vera Sampon

Garnier Naturals Aloe Vera Sampon
2013. augusztus 7.

Szeretem a Garnier samponokat, már többé éve őket használom. Először mindig a Fructis márkák között válogattam, aztán 1-2 éve áttértem a Naturals-ra. Legutóbbi vásárlásomnál 1 hónapja éppen ennél a samponnál kötöttem ki, mivel az áhított kakaósat barna hajra már nem találtam. Nagyon sűrű, hosszú hajam van, ami eléggé kombinált. A fejem hamar zsírosodik, a hajam maga viszont hajlamos a szárazságra.
A sampon igazából az ígéretét beváltotta: a hajam selymes, puha és hidratált lett. A szárazság problémáját megoldotta tehát. A fejbőröm zsírosodásán viszont még egyik sampon sem segített soha - így ez sem. :( Ennek ellenére nagyon tetszik az illata, és van olyan jó, mint amiket előtte próbáltam. Az avokádós Garnier samponhoz tudnám hasonlítani, de ettől még szebb és puhább lett. Nem tökéletes számmora, viszont megadom az 5 csillagot neki, mert a fejbőrömön még a méregdrága samponok sem tudtak sosem segíteni. Lehet, hogy nem velük van a baj... ^^"

Labello Vitamin Shake Cranberry & Raspberry Ajakápoló SPF10

Labello Vitamin Shake Cranberry & Raspberry Ajakápoló SPF10
2013. augusztus 7.

Ezelőtt egy nagyon világos rózsaszín Labellot használtam, ezért kezdetben nem szimpatizáltam a színével. Illata egyszerűen isteni, a csillogása is tetszik - akár egy szájfény -, ahogy már előttem hangoztatták. Mostanában egyre szívesebben kenem magamra. Ha bárhová megyek, egy szolid kis sminkhez mindig ezt kenem fel, illetve a táskámban mindig ott lapul újrakenéshez. :D

Avon Color Trend Mattító Kőpúder

Avon Color Trend Mattító Kőpúder
2013. augusztus 7.

Hófehér bőrömnek sajnos a legvilágosabb árnyalat is sötét. :( Ha szépen, türelmesen eldolgozom a nyakamnál, nem feltűnő. Én nagyon szeretem benne, hogy szépen mattít. Szükségem van rá, a tág pórusaim miatt. Fesztiválon egész napos tombolás és izzadás között bírta szépen a tömegben az óriási forróságban. :D Szinte el sem hittem, hogy szebb állapotban volt, mintha hétköznap viseltem volna. Ha elfogy viszont, szeretnék egy másikat kipróbálni, mert tökéletesnek azért egyáltalán nem tartom. Keresem még az én "Hófehérke-színemet", de egy átlátszó púderrel is megpróbálkozom.