kicsikacsa

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. május 17.

Nagyon szeretem a 101 szériát. :) Az apadot pedig különösen! A könnyen átfénylő, zsírosodó bőrömet kezdi rendbehozni így két hónap használat után. Reggel viszem fel a hidratáló és bb krém alá. Úgy érzem sokat segít, hogy átvészeljem a napot! A hosszú távú hatásokról inkább olyan fél év után szeretnék beszélni ---> biztos hogy újraveszem.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. május 10.

Mindig ez van. Jön egy mindenegybe szupertermék és teljesen fellelkesedek érte. Megveszem nagy boldogan, alig várom, hogy használjam és aztán látom, hogy mindent csinál, de nagyon rosszul, pont fordítva mint kéne, vagy nem is tudom..
A legvilágosabb árnyalatot vettem meg március végén, ahogy megláttam a gyógyszertárban. Szóval hazavittem, alaposan felráztam, jó sokáig, nem akartam a véletlenre bízni. Nagyon folyik, hirtelen nem is tudtam mit csináljak. Óvatos felkenés után ez a fényes folyadék elkezdett valahogy kiszáradni, és közben hihetetlenül maszkszerű lett a hatása. Úgy néztem ki mint egy viaszfej. Közben a pórusokba és nagyon pici ráncokba teljesen beült és ott inkább ilyen alapozószerű maradt - ahol meg nem tudott beülni viasz finish maradt. Így pont azt emelte ki, amit nem kellett volna. Az összkép meg borzalmas.
Inkább maradok a hidratálónál, aminek az a dolga. A fényvédőnél, ami teszi a dolgát. És a púdernél, ami szintén. :)

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. május 10.

Nagyon szeretem ezt a hámlasztót! Január vége óta használom, 4 hónapja, minden vasárnap este, 7-8 percig hagyom fenn. Látom, ahogy szépen lassan teszi rendbe a bőrömet. Az utóbbi 2 alkalom után már nagyon nagyon látványosan egységesítette a bőrképet. Halványodnak az akne utáni foltjaim, a mitesszereim száma csökken. Az államról és a homlokomról szinte eltűnt, az orr és orca nehezebb lesz.. Igaz emellett még használom az Akneroxidot, annak is nagy hatása van a javulásra, de úgy érzem a hámlasztás nélkül nem lenne ennyire jó a helyzet.