Kicsipuder

Regisztráció dátuma: 2016. november 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

SimpleHuman Spring Water Hidratáló Folyékony Utántöltős Szappan

SimpleHuman Spring Water Hidratáló Folyékony Utántöltős Szappan
2018. március 7.

Na ez az a szappan, ami nem szárítja a kezemet, mondhatni a folyékony szappanok királynője. Nagyon finom illata van, konyhai munkánál is jól jön, mert erős zsíroldó hatása van, a kezemet mégsem irritálta.
Szenzoros szappanadagolóhoz ajánlották, de manuális adagolóba töltöttem be, nagyon gazdaságos és jól habzik,elég lassan fogy (az agyonhígított piaci társaihoz képest fele akkora mennyiség is elegendő egy kézmosáshoz)

Swissdent Extreme Intenzív Fehérítő Fogkrém

Swissdent Extreme Intenzív Fehérítő Fogkrém
2018. február 21.

Első használatakor már a kávé és tea fogyasztás nyomait gondtalanul eltávolítja. Egy hét alatt (napi 2 használattal) 2-3 árnyalatnyit világosít, de vakítóan fehér fogakat azért nem eredményez.
Ajánlom mindazoknak akik nem szívesen teszik ki magukat az agresszívabb fehérítő eljárásoknak de nem szeretnének elszíneződött fogakkal élni a mindennapokat.
Összegezve az első olyan fogkrém a piacon, ami tényleg fehéríti a fogakat. Az extrém ár ebben az esetben igazoltan idomul a minőséghez.

H&M Krémes Rúzs

H&M Krémes Rúzs
2016. december 20.

Na erre a rúzsra kimondható, hogy "ronda és finom". Mesés minőség, gagyi csomagolás. Estée Lauder rúzzsal simán vetekszik a minősége. Több árnyalatban van meg, kedvenceim: az abszolút nude Seashell és a sötétebb Redwood. Ecsettel is kiválóan használható.

1 MÁRKA