kicsisagi

Regisztráció dátuma: 2018. június 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. június 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sally Hansen Insta-Dri Top Coat

Sally Hansen Insta-Dri Top Coat
2019. augusztus 27.

Már jó néhány éve barátok vagyunk.. és soha nem csalódtam benne. Nekem mindenféle lakkokkal jól működik.
Hetente 1x mankűrözök:
alaplakk, szín, és Ő. Ha nagyon sok házimunk után (3 gyerek) kicsit megrogyna az összhatás, akkor a színt újra kenem, és Ő megint jön a tetejére..
Amióta ezt használom, nincs párnacsík a körmömön. Kb. 2 prc alatt hozzá lehet érni a lakkozott körömhöz.
Annyi gond van vele, hogy egy idő után eléggé besűrűsödik, de nekem nagyon sok használatot kibír így is..
Akcióban szoktam venni Dm-ben 1900 Ft-ért.

Maybelline Superstay 24H Setting Spray

Maybelline Superstay 24H Setting Spray
2019. augusztus 27.

Ez a fixáló egy csoda. Elképesztően zsíros a bőröm a T zónában, de sminkelés után 3-4 fújás, és a legnagyobb hőségben is a helyén marad a reggeli művem. Mondjuk alap a jó minőségű alapozó (Estee L-t használok), és fölé kevés púder.
Előttem szóló írta a fehér pöttyöket... valóban meg kell tanulni használni:
-nagyon jól fel kell rázni használat előtt
-kb 20-30 cm-ről érdemes néhány pumpálásnyit kifújni (én célzottan csak a zsírosodó részekre szoktam)
-meg kell várni, amíg megszárad (kb 1 perc), legyezővel lehet neki segíteni
Ennyi. És utána TÖKÉLETES.
Ajánlom szeretettel. Nem olcsó, de nagyon megéri. Nekem nem is kell másik, ha elfogy újra veszem:-)))

Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15

Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15
2018. június 30.

Hőségben-30 fokos tavaszban kezdtem használni, és piszkosul hamar leizzadtam! Azt hiszem, télen jó lehet, mert nem hagyja a bőrt kiszáradni, a bőrérzet valóban kellemesen hidratált marad.. De nagyon zsíros a bőröm, így nekem nyárra tuti, hogy valami ütősebb kell. Hiába púdereztem, nem sokat segített.
Annyi előnye tényleg van azért, hogy viszonylag egyenletes fedést biztosít, és nem ül meg a ráncocskákban/pórusokban, Szárazabb bőrrel próbáljátok ki!!
Nekem tavaly nyárra az Estée L. Doubel Wear light jött be, újra nekifutok azzal.