Kikixxx

Regisztráció dátuma: 2019. október 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. október 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2020. március 10.

Az aloe minden csodás tulajdonsága mellett ez a gél hamar beszívódik, lehet rétegezni és sminkelni rá, nem fénylik át a bőr tőle.
Benzoyl peroxid alá használom reggelente.

Essence Sun Club Matt Bronzosító Púder

Essence Sun Club Matt Bronzosító Púder
2020. március 10.

A világosabb színt vettem. Az illata tényleg jó, de sajnos borzasztó hullasárga színe van.. :(

Acne.org Treatment

Acne.org Treatment
2020. január 13.

Nekem ez lett a megoldás a mitesszeres, enyhén pattanásos bőrömre. Mint sokan mások, tinikorom óta próbáltam mindenfélét kisebb-nagyobb sikerrel, de ez hozta meg az igazi ,,áttörést".
Akneroxiddal kezdtem, de 1-2 tubus elhasználása után váltottam erre (a kisebb koncentráció miatt + mert a szuper hidratálójával együtt már jobban megéri Amerikából rendelni), évek óta használom: azóta is szuperül működik és egy tubus nagyon sokáig elég napi egyszeri használat mellett.
Egy pár hete kísérletezem azzal, hogy reggel a hialuronsav fölé felkenem, hagyom megszáradni, majd lemosom. Ezután jöhet a hidratáló rá és a fényvédő. Eddig még szépen működik így, és nem szárítja annyira a bőrt.

Sokáig csak legyintettem a fakító tulajdonságára, de miután az összes ágyneműmet és törölközőmet kiszívta, megelégeltem a dolgot. Már csak gumikesztyűvel viszem fel és azzal is mosom le :D.