Kikixxx

Regisztráció dátuma: 2019. október 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. október 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Penaten Ultra Sensitiv Pflegecreme Gesicht & Körper

Penaten Ultra Sensitiv Pflegecreme Gesicht & Körper
2021. május 12.

Ez a krém szenzációs. Nem is értem, hogy miért nincs itt róla vélemény! A dm német honlapján szinte kizárólag 5-ös értékelést kap. Már a sokadik tégelyt fogyasztom és az egész család rajong érte.
A bőröm nagyon hamar beszippantja, rendkívül jól ápol és hidratál, úgy hogy közben "lélegezni" hagy, ezen felül pedig gyönyörű pihe-puha matt a végeredmény (nem mintha egy hidratálónál a finish fontos lenne, de ki nem örül neki tükörbe nézve). Parfüm és alkoholmentes. Érzetre nagyon hasonlít a Cerave hírhedt krémjéhez, de én attól kippatogtam, ráadásul a Penaten olcsóbb és dm-ben beszerezhető (Magyarországon lehet, hogy csak a Müllerben..?)
Vegyétek és szeressétek ti is! :)

Penaten Ultra Sensitiv Pflegelotion

Penaten Ultra Sensitiv Pflegelotion
2021. április 17.

Csakúgy mint az arckrém párja, szenzációs. Vegyétek, élvezzétek!

Rituals 30 Sun Protection Face Creame

Rituals 30 Sun Protection Face Creame
2020. november 15.

Update: Nem vettem újra. Idővel rájöttem, hogy van ennél százszor jobb fényvédő is.
A termék kémiai szűrős és a szememet azért nem hagyta teljes békében. Ezt azóta tudom, mióta fizikai fényvédőt használok és van összehasonlítási alapom. Ezenkívül fénylett is az arcomon és bár jó illata van, a parfümről ma már inkább lemondanék. Ezt mind összevetve pedig olcsónak nem mondható. Az ötből elveszek egy csillagot.

Szeretem, mert...

1. jól beszívódik és pár perc után már lehet is rá sminkelni,
2. nagyon kellemes illatú -egy lehelet luxus minden reggel,
3. nem okoz semmiféle bőrproblémát,
4. és ami a legfontosabb: jól teszi a dolgát, ami retinol, hámlasztó és BP használata mellett fontos.